Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Koszule Robocze Flanelowe

Koszule robocze flanelowe dla większej wygody w pracy

Bardzo często praca wymaga od nas konkretnego stroju – choćby ze względu na higienę, bezpieczeństwo, czy po prostu wygodę poruszania się. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne propozycje. Tym razem mamy dla Ciebie koszule robocze flanelowe. Tego typu propozycje od lat cieszą się szczególną popularnością, jeśli chodzi o pracę w warsztatach, na świeżym powietrzu, czy po prostu w przydomowym ogrodzie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są praktyczne i wygodne. Do tego sprawdzają się o każdej porze roku, ponieważ w cieplejsze dni zapewniają odpowiednią wentylację, zaś w chłodniejsze chronią przed zimnem.

Ważną zaletą tego typu propozycji jest również łatwość czyszczenia. Wszystko dlatego, że koszule robocze flanelowe wykonane są z materiałów, z których plamy spierają się bez większych problemów. Ale również i taka odzież może zapewnić odpowiednią ochronę. Zwłaszcza że w naszym sklepie możesz liczyć wyłącznie na propozycje spełniające wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Nie może być jednak inaczej, biorąc pod uwagę fakt, że współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami na rynku!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Koszule robocze flanelowe dla wymagających użytkowników

Czym w ogóle jest flanela? To materiał wykonany z bawełny, który wykazuje bardzo ciekawe właściwości. Z jednej strony jest miękki i przyjemny w dotyku, dlatego gwarantuje wygodę noszenia. Z drugiej zaś jest dosyć „masywny”, dlatego doskonale chroni i zapewnia ciepło. Do tego flanela jest materiałem oddychającym, dlatego w tego typu odzieży dużo łatwiej zadbać o zachowanie odpowiedniej higieny. A umówmy się, że w przypadku wielogodzinnej pracy to szczególnie ważne.

Z koszulami roboczymi flanelowymi praca jest wygodniejsza

W Basic Safety Store wychodzimy z założenia, że najlepsze połączenie to trwałość, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Nie bez powodu propozycje z naszej oferty cieszą się tak dużą popularnością wśród fachowców z całego kraju. Jesteś zainteresowany? W takim razie nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy absolutnie pewni, że u nas znajdziesz niejedną propozycję dla siebie. Zwłaszcza że stale poszerzamy nasz asortyment, dodając do niego kolejne propozycje najwyższej klasy.

Koszul roboczych flanelowych nie da się nie docenić

Jeśli choć raz pracowałeś w koszuli roboczej wykonanej z flaneli, to doskonale wiesz, jaka to wygoda. Zwłaszcza że do naszej oferty dodaliśmy wyłącznie propozycje od najlepszych. Tutaj każdy detal został doskonale przemyślany i wykonany z najwyższą dbałością. Zapewnij więc sobie odpowiednią dawkę ciepła, wygodę poruszania się i bezpieczeństwo. Połączenie tych cech sprawia, że koszule wykonane z flaneli są często wykorzystywane jako odzież robocza w wielu branżach. Oprócz tego są chętnie wybierane również do użytku codziennego. Koniecznie je sprawdź, bo naprawdę warto!