Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Gogle Spawalnicze

Gogle Spawalnicze

Gogle spawalnicze. Zadbaj o podstawowe środki ochrony

Jeśli w pracy masz styczność z różnego rodzaju odpryskami, a także pyłami, to odpowiednia ochrona oczu jest niezwykle ważna. Warto jednak zadbać o takie środki ochrony oczu, które zabezpieczą Twój wzrok również przed intensywnym, niebezpiecznym dla naszego wzroku światłem. Na szczęście teraz masz Basic Safety Store. W naszym sklepie możesz liczyć na najlepsze propozycje na rynku, nad którymi czuwali doświadczeni projektanci. To marki docenione przez fachowców z całego kraju – i nie tylko! Tym razem przedstawiamy Ci gogle spawalnicze. Co je wyróżnia? Dlaczego powinieneś wybrać propozycje z naszej oferty? Już opowiadamy dalej.

Gogle spawalnicze, które u nas znajdziesz, to nieodłączny element wyposażenia każdego spawacza. Doskonale chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Warto zainteresować się modelami, które ściśle przylegają do twarzy i chronią przed dostaniem się różnorodnych pyłów do oczu – dzięki temu unikniesz uszkodzenia oczu. A te są przecież niezwykle wrażliwe na bodźce zewnętrzne. Pewnie teraz zastanawiasz się, skąd masz gwarancję, że nasze propozycje sprawdzą się w Twoim przypadku. Cóż, po pierwsze: możesz liczyć na najlepsze marki w naszej ofercie. Po drugie: wszystkie modele spełniają restrykcyjne normy EN.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz gogle spawalnicze, które chronią wzrok

Gogle spawalnicze stosowane są przede wszystkim podczas spawania gazowego i lutospawania. Ważne jednak jest, aby wybrać model certyfikowany, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i komfort pracy na najwyższym poziomie. U nas nie może być inaczej. Do naszej oferty trafiają tylko sprawdzone propozycje, które sami byśmy wybrali. Warto podkreślić, że kupując środki ochrony w sklepie Basic Safety Store, możesz liczyć na to, że mamy na uwadze wszystkie wymagania określone przez przepisy BHP, jakie dotyczą określonego stanowiska pracy. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach, czy produktach na pół gwizdka. U nas takie numery nie przechodzą!

Praca z goglami spawalniczymi jest dużo bezpieczniejsza

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, pomyśleliśmy o wszystkim. Przykład? Choćby odpowiednie połączenie twardych i miękkich komponentów materiałowych – to zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną i najlepsze cechy użytkowania. Jeśli zdarzyło Ci się pracować z modelem niskiej jakości, który uciskał Cię przy dłuższym użytkowaniu, to z pewnością wiesz, jakie to ważne. Na szczęście u nas masz gwarancję jakości, trwałości i wygody. Każdy doświadczony fachowiec wie, że to cechy trudne do przecenienia.

Dzięki odpowiednim goglom spawalniczym poczujesz się pewniej

Wykorzystane przy produkcji, miękkie, elastyczne komponenty dostosowują się do indywidualnych krzywizn twarzy, zapewniając całkowitą ochronę boczną okolicy oczu, nawet przy użyciu z okularami korekcyjnymi. To element, na który wielu fachowców nie zwraca uwagi, a przecież to ogromny błąd, od którego zależy tak naprawdę komfort i bezpieczeństwo pracy. Na szczęście w sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na pomoc doświadczonych fachowców, którzy po prostu znają się na rzeczy. Przekonaj się sam, sprawdzając naszą ofertę.