Nowe Produkty

New products

Bluzy Trudnopalne

Bluzy Trudnopalne

Bluzy trudnopalne dla jeszcze większego bezpieczeństwa

W Basic Safety Store tak komponujemy naszą ofertę, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich fachowców. Co tym razem przygotowaliśmy? Bluzy trudnopalne, nad którymi czuwali czołowi producenci na rynku. To propozycje, które doskonale sprawdzą się w pracy spawacza, stanowiąc doskonałe uzupełnienie odzieży ochronnej do spodni roboczych. Przykład? Choćby propozycje trudnopalne wykonane z bawełny 100% z wykończeniem trudnopalnym lub z dodatkiem włókna węglowego, który rozprasza łuk elektryczny. Tego typu odzież znajduje swoje zastosowanie w branży elektronicznej, czy np. paliwowej. To także nieodłączny element każdego spawacza i zawodów pokrewnych.

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór doskonałych jakościowo propozycji. W sklepie Basic Safety Store możesz wybrać tradycyjną bluzę trudnopalną spawalniczą lub bluzę trudnopalną odblaskową. Nasza hurtownia bhp poleca także polary trudnopalny, kurtki robocze trudnopalne i pozostałe propozycje, które decydują o bezpośrednim bezpieczeństwie użytkownika w miejscu pracy. Wychodzimy z założenia, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Pamiętaj, że bezpieczeństwo w miejscu pracy powinno być absolutną podstawą. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki, czy propozycje wątpliwej klasy. Nie ryzykuj więc i wybierz zakupy w sprawdzonym i cenionym sklepie z najlepszym asortymentem na rynku.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź skuteczne i wygodne bluzy trudnopalne

Proponowane przez nas bluzy trudnopalne wykonane są z doskonałej jakości materiałów, m.in. z tkaniny bawełnianej. Do tego możesz liczyć na modele, które posiadają bezpieczne zapięcie na napy, co pozwala zapewnić dodatkowy komfort podczas całego dnia pracy. Dodając poszczególne propozycje do naszej oferty, nie zapomnieliśmy również o praktycznych dodatkach, jak choćby o kieszeniach, w których możesz ukryć niezbędne akcesoria (m.in. telefon komórkowy).

Z bluzami trudnopalnymi poczujesz się pewniej i bezpieczniej

Co wyróżnia bluzy dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim fakt, że jest to doskonała ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Do tego stanowią certyfikowaną ochronę przed odpryskami stopionego metalu. To zdecydowanie zabezpieczenia najwyższej klasy, które pozwolą Ci poczuć się pewniej i bezpieczniej w trakcie wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Nie ryzykuj i postaw na odzież naprawdę dobrej jakości, która zrobi różnicę.

Bluzom trudnopalnym z naszej oferty możesz zaufać

Stawiając na zakupy w naszym sklepie, masz pewność, że współpracujesz z najlepszymi. Oferujemy Ci szeroki wybór rozmiarów, a także modele, których jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodność z normami jakości. Tutaj nie ma mowy o bylejakości, czy propozycjach na pół gwizdka. Szukasz modelu, który łączy w sobie odpowiednią ochronę z wygodą użytkowania? Zależy Ci na tym, aby odzież nie straciła swoich właściwości nawet przy intensywnym użytkowaniu? W takim razie dobrze trafiłeś.