Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Maski Ochronne

Maski Ochronne

Maski ochronne – niezbędnik w pracy fachowców

Doświadczony fachowiec doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia ochrona twarzy oraz układu oddechowego. Lista zagrożeń jest naprawdę długa, a czynników, przed którymi należy się chronić, jest jeszcze więcej. Przykład? Choćby zwykłe malowanie farbami rozpuszczalnikowymi, czy korzystanie z silnych detergentów. Tego typu środki mogą przez nieuwagę podrażnić Twój organizm i spowodować w nim poważne zaburzenia. Warto więc zadbać o odpowiednią ochronę. Tę zapewnią Ci wysokiej klasy maski ochronne, które znajdziesz w naszej ofercie. Koniecznie pamiętaj o tym zakupie, żeby później nie pluć sobie w brodę.

Maski ochronne zmniejszą, a w przypadku modeli najwyższej klasy – całkowicie wyeliminują ryzyko szkodliwego działania danej substancji. Nie musisz się zresztą martwić, ponieważ w sklepie Basic Safety Store zadbaliśmy o najlepsze propozycje na rynku. Jako doświadczeni fachowcy z kilkunastoletnim stażem w branży doskonale wiemy, jak ważna jest ochrona tego, co mamy najcenniejsze, czyli zdrowia. Właśnie dlatego współpracujemy z najlepszymi markami z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To Twoja gwarancja bezpieczeństwa w miejscu pracy. Sam się przekonaj, przeglądając naszą ofertę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź maski ochronne, które realnie chronią

W Basic Safety Store dbamy o to, aby każdy profesjonalista znalazł odpowiednią propozycję dla siebie. Możesz więc liczyć na modele jednorazowe, zakładane na usta i nos, które ochronią Cię przed szkodliwymi pyłami. Nie brakuje w naszej ofercie jednak masek, które możesz używać wielokrotnie – te sprawdzą się w trakcie remontów, majsterkowania w domowym garażu, czy w przypadku prac ze szczególnie groźnymi substancjami. Znajdziesz u nas również najwyższej klasy modele z zaworami i filtrami, które nawet w trudnych warunkach pozwolą Ci swobodnie oddychać, chroniąc Twoje zdrowie.

Lepsza ochrona zdrowia z wydajnymi maskami ochronnymi

Oczywiście na rynku znajdziesz całą gamę najróżniejszych modeli – wybór zależy oczywiście od zakresu Twoich obowiązków zawodowych. W tym przypadku masz do wyboru zarówno proste modele, jak i te rozbudowane, które mogą stanowić osłonę całej twarzy. Dzięki temu zrezygnujesz z kupowania dodatkowych okularów. U nas również możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, które pomogą Ci się zaopatrzyć na każdą ewentualność. Nie ryzykuj. Postaw na sprzęt i akcesoria ochronne od najlepszych na rynku.

Zaufaj maskom ochronnym najwyższej klasy

Odpowiednia osłona twarzy i dróg oddechowych to podstawa, jeśli myślisz o swoim bezpieczeństwie w miejscu pracy. Na szczęście teraz masz nas – zaufany sklep, który oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne, aż po środki higieny pracy i chemię gospodarczą. W tym przypadku nie jest inaczej. Zaufały nam już tysiące fachowców z całego kraju. Dołącz do nich i pracuj jeszcze bezpieczniej i bardziej komfortowo!