Nowe Produkty

New products

Rękawy Spawalnicze

Rękawy Spawalnicze

Rękawy spawalnicze dla prawdziwych fachowców

Spawacze narażeni są na szereg zagrożeń. To naprawdę odpowiedzialna praca, w której trzeba wykazać się ogromnymi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem. Do tego trzeba się należycie zabezpieczyć. Tutaj doskonale sprawdzają się rękawy spawalnicze. W naszej ofercie znajdziesz modele zaprojektowane do ochrony ramion i przedramion nawet podczas długotrwałego spawania. Poszczególne modele sprawdzą się w pracach różnymi metodami, osłaniając ciało przed małymi odpryskami gorącego metalu, płomieniem czy wysoką temperaturą. Dzięki temu Ty (lub Twój pracownik) będziesz maksymalnie chroniony, a ryzyko groźnego wypadku zostanie zminimalizowane do minimum. Nie czekaj dłużej – postaw na odpowiednie zabezpieczenia już teraz.

Rękawy spawalnicze, które znajdziesz w naszej ofercie, to propozycje najwyższej klasy. Czuwali nad nimi najlepsi producenci na rynku. To przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystko za sprawą zastosowanych materiałów, m.in. dwoiny bydlęcej. Do tego ognioodporne nici, które są odporne na działanie ognia i wysokiej temperatury. Nie można również zapomnieć o odpowiedniej trwałości na ścieranie. Tak, ten wybór z pewnością robi różnicę, umożliwiając fachowcowi nie tylko bezpieczną, ale również maksymalnie komfortową pracę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź rękawy spawalnicze o potwierdzonej skuteczności

W naszej ofercie możesz liczyć na modele wyróżniające się najwyższymi parametrami wytrzymałościowymi na rynku. Nie są to oczywiście czcze słowa – jakość potwierdza zgodność z normą EN ISO 11611: 2007. Warto podkreślić, że bezpieczeństwo podczas prac spawalniczych zostało zapewnione dzięki zastosowaniu mocnych nici, które są odporne zarówno na działanie płomieni, jak i bardzo wysokiej temperatury. Dzięki temu użytkownik nie musi obawiać się zranienia, skupiając się wyłącznie na wykonywanej pracy. Wracając jednak na moment do ognioodpornych nici: te zaczynają się zamieniać w popiół dopiero w temperaturze około 426°C. Nie topią się więc tak, jak nylon czy poliester. A to tylko jedna z wielu zalet proponowanych przez nas modeli!

Rękawy do spawania, które doskonale chronią spawacza

To wszystko to dopiero początek. W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na produkty od najlepszych. Co powiesz na rękawy zabezpieczające przed iskrami, odpryskami stopionego metalu, krótkim kontaktem z płomieniem, czy również promieniowaniem cieplnym od łuku? Sam widzisz, że to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zaufaj najlepszym specjalistom na rynku – tak, jak setki fachowców z całego kraju.

Rękaw spawalniczy skórzany – postaw na najlepszych

Warto również podkreślić, że poszczególne modele minimalizują również ryzyko porażenia prądem w przypadkowym kontakcie z napięciem do ok. 100 V DC w normalnych warunkach spawania. Co równie ważne – pot i inne zabrudzenia mogą wpływać na poziom ochrony. Do tego wygodne i skuteczne rzepy pozwalają idealnie dopasować rękaw do ramienia użytkownika. Przekonaj się sam, stawiając na najwyższą ochronę. Twoje zdrowie jest tego warte. Sprawdź więc naszą ofertę, porównaj poszczególne modele, a w razie potrzeby po prostu się z nami skontaktuj – z pewnością Ci pomożemy, odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości.