Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Osłony na Dłonie

Osłony na Dłonie

Osłony na dłonie – wybierz sprawdzone propozycje

By zapewnić właściwe bezpieczeństwo naszym dłoniom, właściwa osłona jest nie tylko wskazana, ale wręcz konieczna. Dopiero mając odpowiednio ochronione dłonie, możemy wykonywać niezbędne czynności manualne, bez których zdecydowana większość prac byłaby niemożliwa. Jednak jak wybrać najlepsze środki ochrony? Cóż, w ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz wysokiej klasy osłony na dłonie, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i jednocześnie wysoki komfort pracy. Tutaj nie ma mowy o tym, aby jakoś element wpływał negatywnie na komfort pracy. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź, jakie środki ochronne przygotowaliśmy w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że znajdziesz najlepszą ochronę dla siebie.

W wielu miejscach pracy nasze dłonie są wystawione na urazy, czy szkodliwe substancje. Najbardziej narażone są nasze palce. To właśnie one – ze względu na delikatność i budowę – najbardziej narażone są na zranienia i urazy, dlatego warto osłaniać je w każdy możliwy sposób. Na szczęście teraz możesz liczyć na najlepszą ochronę na rynku. Wszystko za sprawą asortymentu dostępnego w sklepie Basic Safety Store. To najlepszy wybór na rynku, zwłaszcza że z naszej strony możesz liczyć na produkty od najlepszych producentów na rynku. To gwarancja bezpieczeństwa.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź wygodne i skuteczne osłony na dłonie

Niespodziewane wypadki oraz inne zdarzenia o niebezpiecznym charakterze mają miejsce w każdego rodzaju pracy – na placach budowy, w halach produkcyjnych, czy warsztatach. Właśnie dlatego tak ważna jest właściwa ochrona dłoni. Nawet bez względu na przepisy BHP warto wyposażyć siebie i swoich pracowników w odpowiednią ochronę rąk, by móc bezpiecznie wykonywać powierzone zadania. Nie ryzykuj więc dłużej i już teraz sprawdź asortyment ze sprawdzonego sklepu, któremu zaufali fachowcy z całego kraju.

Większe bezpieczeństwo pracy z osłonami na dłonie

Oczywiście w naszym sklepie możesz liczyć na różnorodne osłony na dłonie. Do podstawowych należą oczywiście wszelkiego rodzaju rękawice. Ważnym czynnikiem, wiele mówiącym o ich wytrzymałości, są określające je normy. Dwie najważniejsze, czyli EN420 oraz EN388 sporo mówią o produkcie i jego trwałości. Na szczęście u nas masz pewność, że wszystkie produkty spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. To absolutna gwarancja odpowiedniej ochrony, której możesz zaufać.

Dzięki osłonom na dłonie praca jest bardziej komfortowa

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że najważniejsze w pracy jest bezpieczeństwo. Właśnie dlatego w naszym sklepie oferujemy fachowcom z całego kraju odpowiednie środki ochrony. Jednocześnie uważnie sprawdzamy każdy produkt przed dodaniem go do oferty. Wszystko po to, abyś mógł liczyć na najwyższą jakość. Nie może zresztą być inaczej – współpracujemy praktycznie ze wszystkimi znanymi na rynku markami z branży BHP i ppoż. Do tego wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. To absolutna jakość i gwarancja udanych zakupów. Przekonaj się sam.