Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Wkładki do Butów Roboczych

Wkładki do Butów Roboczych

Wkładki do butów roboczych dla większej wygody

Czym się kierujemy, dokładając do naszej oferty kolejne produkty? Przede wszystkim ich faktyczną użytecznością. W Basic Safety Store możesz liczyć na wkładki do butów roboczych, które robią różnicę. To anatomicznie wyprofilowane wkładki, które zapewniają dokładne dopasowanie do stopy, a to znacznie podnosi komfort w czasie wykonywania różnych czynności na stanowisku pracy. W przypadku wielogodzinnej pracy na nogach zmiana jest widoczna gołym okiem. Każdy fachowiec, który miał z tym problem szybko zorientuje się, że można inaczej – a wszystko to z korzyścią dla stóp i ogólnego samopoczucia. Zwłaszcza że w naszej ofercie dajemy Ci szeroki wybór propozycji, które pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów. To absolutna jakość, na którą możesz sobie pozwolić.

Wkładki do butów roboczych muszą przede wszystkim podnosić komfort poruszania się. W tym celu do naszej oferty dodaliśmy modele, u których w tylnej części zastosowano odpowiednio ukształtowany element stabilizujący tyłostopie. Poduszki żelowe umieszczone w przodostopiu i w pięcie, w miejscach najbardziej obciążonych w czasie chodzenia, pomagają rozłożyć równomiernie nacisk stopy na podłoże. Co to dla Ciebie oznacza? Mówiąc krótko: wkładki doskonale izolują stopy od twardego podłoża oraz dają odczucie miękkości i wygody.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wypróbuj naprawdę wygodne wkładki do butów roboczych

Doświadczony fachowiec doskonale wie, że wybierając obuwie przeznaczone do pracy, należy jednak pamiętać, że nie mniej ważne są też same wkładki do butów. Jednym z ich podstawowych zadań jest amortyzacja mikrowstrząsów powstających w czasie chodzenia. Do tego perforacja wykonana w przedniej części wspomaga odprowadzenie potu z powierzchni stopy. A to wciąż nie wszystkie ich zalety – najlepiej będzie, jeśli sam rzucisz okiem na naszą ofertę. Możesz być pewien, że znajdziesz w niej całą gamę ciekawych rozwiązań.

Z odpowiednimi wkładkami do butów roboczych zadbasz o zdrowie

Nie jest żadną tajemnicą, że wielogodzinna praca w trudnych warunkach, w bardzo wysokich temperaturach oraz długotrwałe noszenie obuwia roboczego może sprawiać, że stopa nadmiernie się poci. A to z kolei może sprzyjać rozwojowi chorób bakteryjnych oraz grzybiczych – tutaj objawy są bardzo uciążliwe i potrafią skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Choćby dlatego warto postawić na odpowiednie zabezpieczenie swoich stóp, dobierając do obuwia odpowiednie wkładki. Dzięki temu zadbasz o swoje zdrowie, jednocześnie zapewniając sobie maksymalny komfort użytkowania.

Dzięki tym wkładkom do butów roboczych możesz pracować wydajniej

Podsumowując: na jakie wkładki możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na propozycje wysokiej jakości, które zabezpieczają stopy przed odparzeniami, odciskami oraz nadmiernym poceniem. Do tego pochłaniają nieprzyjemne zapachy dzięki zawartości węgla aktywowanego oraz niszczą bakterie i grzyby. Wiele modeli wyróżnia się otwartą strukturą komórkową, posiadając wysoką zawartość naturalnych substancji dezynfekujących. Przy tym są oddychające, przepuszczają powietrze i parę wodną na zewnątrz, a uch anatomiczna budowa wyraźnie poprawia komfort chodzenia. Tak, możesz być pewien, że z tych zakupów będziesz zadowolony w 100%. Zwłaszcza jeśli wybierzesz propozycje z dodatkowymi funkcjonalnościami, np. właściwościami antyelektrostatycznymi!