Nowe Produkty

New products

Nastopniki

Nastopniki

Nastopniki to dodatkowy element ochronny

W Basic Safety Store możesz liczyć na doświadczony zespół fachowców, który doskonale zna się na swojej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego wiemy, że na pierwszym miejscu w pracy zawsze trzeba postawić bezpieczeństwo swoje oraz swoich pracowników. Tutaj w grę wchodzą odpowiednie zabezpieczenia. Przykładem mogą być nagolenniki. W ofercie zebraliśmy szereg propozycji od znanych i cenionych producentów. Co je wyróżnia? Zacznijmy od jakości wykonania. Tutaj możesz liczyć na wyjątkową solidność, np. w postaci propozycji z trwałej i zarazem elastycznej dwoiny bydlęcej.

Co wyróżnia tego typu propozycje? Nastopniki zostały obszyte wytrzymałą nicią, która jest odporna zarówno na samo intensywne użytkowanie, jak i na wysokie temperatury. Dzięki temu sprawdzi się w naprawdę trudnych warunkach – a o to w miejscu pracy naprawdę nietrudno, zwłaszcza gdy jest się spawaczem. Chcesz się odpowiednio zabezpieczyć? Chcesz czuć się pewnie i bezpiecznie? W takim razie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie. Możesz liczyć na naprawdę szeroki wybór, który z pewnością Cię zaskoczy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź nastopniki, które robią różnicę w pracy

Oferujemy bogaty wybór różnych elementów ubioru ochronnego. Wszystkie produkty zostały przy tym oznaczone zgodnie ze standardami EN – dzięki temu masz pewność, że stawiasz na najwyższą jakość. Możesz u nas liczyć na doskonałe  propozycje przeznaczone do ochrony osobistej spawacza. Dlaczego warto się nimi zainteresować? W tym przypadku ogromny nacisk położony został na zachowanie odpowiednich parametrów specjalistycznej odzieży – sprawia to, że ubrania spawalnicze są nie tylko bezpieczne, ale i maksymalnie komfortowe dla użytkowników.

Wybierz bezpieczniejszą pracę z odpowiednimi nastopnikami

Wszystkie propozycje, które u nas znajdziesz, wykonane zostały z materiałów, które nie tylko ograniczają ryzyko poparzenia, ale które są również trudnopalne. Nawet iskry spadające na ich powierzchnię nie powinny wywołać istotnych uszkodzeń. To naprawę ważne, ponieważ w pracy spawacza należy się liczyć z wyjątkowo trudnymi warunkami i szeregiem zagrożeń. Tutaj iskry oraz wysoka temperatury są na porządku dziennym. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednie zabezpieczenia. Ze sklepem Basic Safety Store to dużo prostsze niż myślisz!

Dzięki nastopnikom z trwałych materiałów chronisz swoje stopy

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do odpowiedniej ochrony w każdych warunkach pracy. Dlaczego warto na nas postawić? Poza bogatym doświadczeniem, które jest nieocenioną wartością, po prostu oferujemy asortyment od najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów. Dzięki temu masz absolutną pewność, że zakupy będą udane w 100%. Zadbaj więc o odpowiednią ochronę razem z nami. Zdrowie mamy tylko jedno i naprawdę nie warto je tracić w pracy – pamiętaj o tym.