Nowe Produkty

New products

Ręczniki Chłodzące

Ręczniki Chłodzące

Ręczniki chłodzące. Odpowiednia ochrona przy wysokich temperaturach

Minimalizowanie ryzyka wypadków przy pracy to absolutnie podstawowa rzecz, o którą powinien zadbać każdy pracodawca, ale i każdy fachowiec. Przecież bezpieczeństwo w miejscu pracy to absolutna podstawa. Na szczęście dziś możesz liczyć na szeroki wybór wysokich jakościowo środków ochrony indywidualnej. Musisz wiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Doskonałym przykładem są niezwykle praktyczne ręczniki chłodzące. Tego typu akcesoria przeznaczone są do schładzania ciała użytkownika w kilku łatwych krokach.

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na skuteczne i wysokie jakościowo akcesoria. Ręczniki chłodzące są najlepszym przykładem. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać szybkie schładzania ciała użytkownika nawet w wysokich temperaturach otoczenia. Co musisz o nich wiedzieć? Przede wszystkim to, że posiadają zdolność odprowadzania wilgoci, chłodzenia i suszenia. Do tego skutecznie chłodzą użytkownika do 8 godzin. Czasem, przy wyjątkowo trudnym, ryzykownym i wymagającym środowisku pracy to podstawa, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ręczniki chłodzące – miej je pod ręką

Dobierając poszczególne produkty do naszej oferty, zwracamy uwagę na każdy, najmniejszy nawet detal. Przykład? Choćby modele, których materiał wierzchni to wyścielenie poliwinylowe o odpowiedniej gramaturze. Dzięki temu ręczniki można bardzo łatwo uaktywnić, mocząc je w chłodnej lub zimnej wodzie. To najprostszy i najszybszy sposób, szczególnie w trudnych warunkach, aby w bardzo prostych krokach schłodzić ciało użytkownika – a to może mieć kolosalne znaczenie dla jego zdrowia, komfortu, czy w skrajnych sytuacjach, nawet życia.

Z ręcznikami chłodzącymi unikniesz wielu tragedii

Nie da się ukryć, że co roku liczba wypadków w miejscach pracy jest wciąż na bardzo wysokim poziomie. Właśnie dlatego warto dbać o świadomość BHP – zwłaszcza jeśli do dyspozycji masz dziś naprawdę nowoczesne akcesoria wysokiej jakości. A w sklepie Basic Safety Store właśnie na takie możesz liczyć. Wróćmy jednak do ręczników, których zadaniem jest szybkie schłodzenie użytkownika – tego typu akcesoria mogą uratować życie. Jednocześnie z naszej strony możesz liczyć na propozycje najwyższej klasy, które wyróżniają się doskonałą jakością w najlepszej cenie.

Szybkie schłodzenie organizmu dzięki ręcznikom chłodzącym

Wystarczy, że zamoczysz je w zimnej wodzie, aby je aktywować – to aż do 8 godzin chłodzenia. Do tego w naszej ofercie możesz liczyć na propozycje o dodatkowych funkcjonalnościach, np. stanowiące doskonałą osłonę karku, która zatrzymuje promienie UV. Nie ryzykuj, szczególnie jeśli chodzi o pracę w wymagających warunkach. Jednak tego typu produkty przydadzą się nie tylko wyspecjalizowanym pracownikom. Warto podkreślić, że sklep Basic Safety Store współpracuje nie tylko z największymi firmami, ale również z Klientami indywidualnymi. U nas każdy zapatrzy się w niezbędny sprzęt, akcesoria oraz środki do ochrony indywidualnej.