Nowe Produkty

New products

Noże Składane

Noże składane od cenionych producentów

Sklep Basic Safety Store tak komponuje swoją ofertę, aby odpowiadać na potrzeby wszystkich użytkowników. Możesz więc liczyć na szeroki wybór modeli od znanych i cenionych marek. Do tego zadbaliśmy o różnorodność. Noże składane to cała gama modeli, które sprawdzą się w domu, w trakcie zwykłych napraw, do warsztatu, skrzynki z narzędziami, czy po prostu do pracy. A to wciąż nie wszystko, ponieważ wiele modeli sprawdzi się w przypadku fanów surwiwalu. Najlepiej jednak będzie, jeśli po prostu rzucisz okiem na naszą ofertę i sam się przekonasz, czy posiadamy model najodpowiedniejszy do Twoich potrzeb!

Noże składane to ten typ narzędzia, które radzi sobie w rozmaitych okolicznościach. Przykład? Przydaje się przecież choćby podczas prostych prac remontowych, jak i wypraw survivalowych. Sama konstrukcja sprawia, że narzędzie błyskawicznie zmienia rozmiar na znacznie mniejszy. Właśnie dlatego tak lubią je turyści, a uznaniem darzą także użytkownicy ceniący wygodę i funkcjonalność. No właśnie: wygoda i funkcjonalność. Te dwie cechy zdecydowanie opisują modele dostępne w ofercie sklepu Basic Safety Store. Zależy Ci na udanym zakupie i jakości w najlepszym wydaniu? W takim razie skorzystaj z naszej oferty i ciesz się narzędziem, które zachowa swoje cechy przez lata użytkowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Noże składane, które nie zawodzą w najważniejszych momentach

Noże składane z blokadą ostrza posiadają tak samo nieskomplikowaną budowę, jak wszystkie pozostałe. Wyróżnia je jedynie kształt głowni, rękojeści i rodzaj zapory – to niezwykle wygodne rozwiązanie, które z pewnością docenią wszyscy użytkownicy. Zwłaszcza że zadbaliśmy o najlepsze modele w naszej ofercie. Sklep Basic Safety Store zyskał renomę w całym kraju. Szczególnie dbamy o to, aby spełniać najwyższe wymagania. Możesz więc być pewien, że zakup będzie udany. Zwłaszcza że dajemy Ci naprawdę szeroki wybór.

Sprawdź naszą ofertę z nożami składanymi

To bardzo szeroka kategoria produktów, które różnią się swoim przeznaczeniem w zależności od modelu. Możesz liczyć m.in. na propozycję idealną w przypadku wyprawy do lasu (z ich pomocą otworzysz konserwę, czy przetniesz nawet najbardziej oporny sznur), czy w przypadku fachowców potrzebujących ostrza w trakcie prac wykończeniowych. Same noże cieszą się również wysoką popularnością wśród myśliwych, czy po prostu miłośników outdooru. Nie czekaj więc dłużej i koniecznie sprawdź to, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie.

Zaufaj nożom składanym od najlepszych producentów

W Basic Safety Store współpracujemy z najlepszymi producentami zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Nie znosimy bylejakości – to jest pewne. Możesz więc liczyć na modele kieszonkowe, o niewielkim rozmiarze, które zabierzesz ze sobą dosłownie wszędzie. Do tego we wszystkich propozycjach zadbano o każdy, najmniejszy nawet detal, jak choćby wygodne, wyprofilowane rękojeści o specjalnej strukturze, która zapewnia pewny chwyt. Do tego dochodzą wytrzymałe ostrza oraz blokada bezpieczeństwa. To zdecydowanie jakość, na którą warto postawić.