Nowe Produkty

New products

Nagolenniki

Nagolenniki

Nagolenniki to podstawowy element ochrony

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy ochronne, które spełniają wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa, jakie wynikają z przepisów obowiązującego na terenie naszego kraju prawa. Tym razem przedstawiamy Ci nagolenniki, nad którymi czuwali znani i cenieni producenci. To dzięki tego typu elementom pracownik może czuć się odpowiednio chroniony – a to postawa komfortowej pracy. Jakim fachowcom zaleca się korzystanie z nagolenników? Przede wszystkim spawaczom. Dlaczego? Ponieważ doskonale chronią golenie i stopy przed urazami mechanicznymi i gorącymi rozpryskami metali. Kluczowe jest tutaj zastosowanie materiałów o odpowiedniej trwałości. Ale o tym również pomyśleliśmy.

Do naszej oferty dodaliśmy wyłącznie te nagolenniki, które robią realną różnicę, chroniąc użytkownika przed różnego rodzaju zagrożeniami, jakie czyhają w miejscu pracy. Do tego, ze względu na ich konstrukcję, chronisz nie tylko podudzie, ale również stopy. Nie czekaj więc dłużej i po prostu rzuć okiem na naszą ofertę – znajdziesz w niej szereg propozycji, które robią realną różnicę. Zwłaszcza że u nas możesz liczyć na produkty od najlepszych marek. Tutaj nie ma miejsca na wątpliwej klasy propozycje. Przekonaj się sam.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Lepsza ochrona – nagolenniki od najlepszych producentów

W zróżnicowanej ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz całą gamę propozycji. Możesz liczyć m.in. na nagolenniki składające się z dwóch elementów: części chroniącej goleń oraz chroniącej wierzchnią część stopy, trwale połączonych pośrodku listwą wzmacniającą. To propozycje doskonałe dla wszystkich fachowców, którzy szukają odpowiedniej ochrony przy obróbce metali, czy pracach spawalniczych. Dzięki nim ochronisz przednią część goleni oraz grzbiet stopy przed uderzeniami iskrami oraz urazami mechanicznymi o niewielkiej sile.

Z tymi nagolennikami poczujesz różnicę w pracy

Doskonale rozumiemy, że chcesz się odpowiednio zabezpieczyć w miejscu pracy, dlatego szukasz naprawdę solidnej ochrony. U nas możesz liczyć m.in. na modele wykonane ze skóry. Zaletą modeli wykonanych ze skóry jest obecność trzech szelek oraz możliwość regulacji. Sprzyja to dodatkowemu dopasowaniu do tęgości użytkownika. Do tego możesz liczyć na fachową pomoc naszego doświadczonego zespołu. Masz jakieś pytania? Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego asortymentu? A może nie wiesz, jakie nagolenniki do swojej pracy powinieneś wybrać? W takim razie odezwij się do nas – pomożemy!

Dzięki odpowiednim nagolennikom zyskujesz pewność w pracy

Warto podkreślić, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie te propozycje, które spełniają rygorystyczne normy jakości. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy propozycjach na pół gwizdka. Wręcz przeciwnie – dokładamy wszelkich starań, aby do naszej oferty dodawać wyłącznie te modele, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością. Do takich bez wątpienia można zaliczyć nagolenniki wykonane ze skóry bydlęcej licowej, która pokryta jest z jednej strony powłoką poliuretanową. To dodatkowe wzmocnienie, które z pewnością docenisz już od pierwszego użycia.