Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Półmaski Ochronne

Półmaski Ochronne

Półmaski ochronne. Zadbaj o bezpieczeństwo dróg oddechowych

Bezpieczeństwo w miejscu pracy zawsze powinno być priorytetem. Tutaj nie ma mowy o pójściu na skróty, czy tzw. łatwiznę. Na szczęście nie musisz daleko szukać, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do ochrony. Półmaski ochronne również. To wysokiej klasy sprzęt odpowiedzialny za ochronę dróg oddechowych przed substancjami chemicznymi oraz pyłami. Co musisz o nich wiedzieć? Przede wszystkim fakt, że zalicza się je do III kategorii zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG, a więc należą do środków związanych z największym ryzykiem utraty zdrowia. Co to dla Ciebie oznacza?

Musisz wiedzieć, że wchłanianie groźnych dla organizmu substancji chemicznych może spowodować liczne choroby zagrażające życiu i zdrowiu pracownika. Tutaj naprawdę kończą się żarty. Odpowiednią ochronę mogą zapewnić wyłącznie wysokiej klasy półmaski ochronne. W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie propozycje. Nie musisz się martwić – czuwali nad nimi najlepsi producenci na rynku. Do tego ich jakość potwierdza fakt, że spełniają najbardziej restrykcyjne normy EN. Nie czekaj i już teraz wyposaż siebie lub swoich pracowników w odpowiednią ochronę.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz najlepsze półmaski ochronne na rynku

Pamiętaj, że zdrowie mamy tylko jedno i nie warto go tracić w pracy. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. U nas znajdziesz m.in. półmaski, które ochronią Twoje drogi oddechowe przed groźnymi substancjami chemicznymi, czy pyłami. Zalety? Idealnie dopasowują się do kształtu twarzy, przylegając w taki sposób, aby do naszych dróg oddechowych nie przedostał się ani okruszek. To najwyższa jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty. Nie może być zresztą inaczej – w Basic Safety Store stawiamy wyłącznie na najlepszych.

Wybierz bezpieczeństwo z półmaskami ochronnymi

Co zyskujesz, wybierając odpowiedni model? Przede wszystkim ochronę wielokrotnego użytku. Zwłaszcza przy skompletowaniu zestawu z odpowiednimi, efektywnymi pochłaniaczami. Dzięki temu ochronisz swój układ oddechowy przed gazami, parami i mgłami różnych pierwiastków i związków chemicznych. Pamiętaj jednak, że maksymalne stężenie substancji niebezpiecznej to 0,1% w powietrzu przy minimalnej ilości tlenu 17%. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo już teraz.

Półmaskom ochronnym od najlepszych możesz zaufać

Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie? Na wysokiej klasy półmaski z wielorazowymi filtrami przeciwpyłowymi E 952 P2 R lub EW 952 P2 R do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi do 10 x NDS. To najwyższy stopień ochrony, który docenisz już od pierwszego dnia pracy. Oprócz samej skuteczności warto podkreślić, że konstrukcja modeli, które znajdziesz w naszej ofercie, zapewnia bardzo wygodne użytkowanie. Posiada bowiem odpowiednio dostosowane połączenia bagnetowe pozwalające w bardzo prosty sposób zamontować odpowiednie pochłaniacze.