Nowe Produkty

New products

Czapki Chłodzące

Czapki Chłodzące

Czapki chłodzące do pracy w upale

Ile razy męczyłeś się, pracując w upalnym słońcu? W takich warunkach trudno mówić o komforcie. Do tego prażące słońce jest po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia, a w skrajnym przypadku nawet życia. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy czapki chłodzące. To propozycje, które sprawdzają się doskonale w trakcie wszelkiego rodzaju prac i to zarówno na zewnątrz, np. latem w trakcie wykonywania prac drogowych, jak i w halach magazynowych, czy produkcyjnych, w których często mamy do czynienia z podwyższoną temperaturą i po prostu duchotą. Do tego czapki o właściwościach chłodzących zapobiegają stresowi termicznemu, przekładając się bezpośrednio na zwiększenie komfortu pracy.

Czapki chłodzące zostały tak zaprojektowane, aby pomóc użytkownikowi w utrzymaniu odpowiedniej temperatury głowy w gorące dni. Przy tym są lekkie i po prostu łatwe w użyciu. Wystarczy, że czapkę zanurzysz w zimnej wodzie na dosłownie 2 minuty, a później wyciśniesz z niej nadmiar wody. Po tym wystarczy założyć ją na głowę, a po całkowitym wyschnięciu ponownie zanurzyć ją w zimnej wodzie. To banalnie proste rozwiązanie, które przynosi nieopisaną ulgę, zmniejszając również ryzyko przegrzania organizmu, czy udaru cieplnego. A to wciąż nie wszystkie zalety tego typu rozwiązania. Jesteś ciekawy? W takim razie sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy w sklepie Basic Safety Store.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź czapki chłodzące, które przynoszą ulgę

W naszym asortymencie znajdziesz linię produktów, które oferują szereg rozwiązań zapobiegającym stresowi termicznemu. Do tego chronią przed promieniami UV i skutkami ich oddziaływania. To propozycje przeznaczone dla fachowców pracujących w budownictwie, rolnictwie, górnictwie, czy petrochemii. To właśnie tego typu fachowcy narażeni są na pracę w wysokich temperaturach, nierzadko narażając swoje zdrowie. Chcesz być odpowiednim zabezpieczony? Zależy Ci na pracy w większym komforcie? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić.

Z czapkami chłodzącymi nie przegrzejesz organizmu

W Basic Safety Store możesz liczyć na najwyższą jakość produktów. To propozycje od znanych i cenionych marek z branży BHP. W tym przypadku nie jest inaczej – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo fachowców z całego kraju dodaliśmy do naszej oferty czapki o właściwościach chłodzących, które z miejsca odmieniają komfort pracy. Do tego dajemy Ci naprawdę szeroki wybór i to również, jeśli chodzi o krój, czy cenę. To właśnie najlepszy stosunek jakości do ceny wyróżnia nas na tle innych sklepów. Przekonaj się sam, podobnie jak setki specjalistów, odbiorców prywatnych, czy instytucje państwowe, które zaopatrujemy.

Uniknij przegrzania dzięki czapkom chłodzącym

Co wyróżnia propozycje dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim proponujemy skuteczne, a przy tym lekkie, odporne i nadające się do prania modele. Dzięki specjalnemu materiałowi, z którego są wykonane, latem łagodzą upał i zmniejszają odczuwanie ciepła o kilka stopni Celsjusza. Jesteś zainteresowany? W takim razie sprawdź asortyment sklepu Basic Safety Store. To doskonała jakość, fachowe doradztwo, szeroki wybór i szybka wysyłka.