Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Antystatyczne

Buty robocze antystatyczne do pracy w trudnych warunkach

Często nasza praca wymaga od nas podjęcia odpowiednich środków ostrożności i ochrony. W Basic Safety Store doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór propozycji butów, które ochronią Cię przed wszelkimi zagrożeniami, które czekają na Ciebie w miejscu pracy. Tym razem przedstawiamy Ci buty robocze antystatyczne. Co je wyróżnia? Przede wszystkim odpowiednia konstrukcja, która zapewnia ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich fachowców, którzy szukają obuwia doskonałego do pracy w miejscu, w którym istnieje ryzyko wyładowań elektrycznych. Jednak to nie wszystko, co dla Ciebie mamy.

Proponowane przez nas obuwie wyróżnia się również dużą uniwersalnością. O czym mowa? Musisz wiedzieć, że nasz sklep współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami na rynku. Tutaj nie ma mowy o obuwiu niskiej klasy. Wręcz przeciwnie – jeśli szukasz butów, które posłużą Ci przez lata, chroniąc Cię przed najróżniejszymi zagrożeniami, to doskonale trafiłeś. Co powiesz na model wykonany ze skóry oraz nubuku o wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej z perforowanym podnoskiem kompozytowym AirTec®, który dodatkowo chroni przed uderzeniami z energią do 200J? Sam widzisz, że to nie tylko wygoda użytkowania, ale również maksymalna ochrona.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Buty robocze antystatyczne, które chronią stopę

W naszym sklepie możesz liczyć na wysokiej klasy buty robocze antystatyczne. Poza doskonałą ochroną przed efektem ESD wyróżnia je również doskonała, trwała konstrukcja. Specjalnie rozmieszczone otwory gwarantują stopie naturalną oddychalność, dzięki czemu dużo łatwiej zachować odpowiednią higienę. Sam przyznaj, że w przypadku wielogodzinnej pracy to szczególnie ważne. Ale to wciąż nie wszystko, na co możesz liczyć z naszej strony! Do tego dochodzą doskonałe ceny oraz coś, co nie sposób przecenić, czyli fachowa pomoc i doradztwo od ludzi, którzy naprawdę znają się na swojej robocie.

Z butami roboczymi antystatycznymi praca jest bezpieczniejsza

W naszej ofercie możesz liczyć na buty wysokiej klasy, które sprostają wymaganiom stawianym przez pracę w nawet najtrudniejszych warunkach. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy wątpliwej klasy zamiennikach. Możesz za to liczyć na modele posiadające m.in. niezwykle trwałe podeszwy stworzone z poliuretanu i poliuretanu termoplastycznego z systemem Shockabsorber. Co je wyróżnia? Nie rysują powierzchni, są odporne na oleje i inne rozpuszczalniki, ale co najważniejsze – posiadają niezbędne atesty antystatyczności.

Butom roboczym antystatycznym zaufali najlepsi

Jako doświadczeni fachowcy doskonale wiemy, że odpowiednie obuwie jest na wagę złota. Modele od najlepszych producentów gwarantują nie tylko odpowiednią ochronę stopy, ale także higienę oraz wygodę użytkowania. Jeśli pracujemy po kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin w ciągu dnia, to tego typu czynniki są naprawdę ważne. Stawiając na modele z naszej oferty, szybko odczujesz różnicę i już nigdy nie wrócisz do butów „z przypadku”. Sprawdź naszą ofertę już teraz!