Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Pochłaniacze do masek

Pochłaniacze do masek

Pochłaniacze do masek. Skuteczna ochrona dróg oddechowych

Czasem, w trakcie wykonywania naszych obowiązków zawodowych, jesteśmy szczególnie narażeni na zagrożenie. Tak jest choćby w trakcie wykonywania oprysków przy użyciu chemicznych środków ochrony roślin. Innym przykładem mogą być wszystkie czynności, w których trakcie dochodzi do kontaktu z mgłą lub pyłem. W takich sytuacjach absolutnie kluczowe znaczenie ma stosowanie właściwej maski i odpowiednich filtrów dostosowanych do warunków pracy. Jeśli podejmiesz odpowiednie środki ochronne, to nie musisz się obawiać o swoje zdrowie. W Basic Safety Store przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji – tak, aby każdy fachowiec znalazł coś dla siebie. Możesz zatem liczyć na wysokiej klasy pochłaniacze do masek.

Każdy fachowiec musi sobie zdawać sprawę z tego, że wchłanianie groźnych dla organizmu substancji chemicznych może spowodować liczne choroby zagrażające jego życiu i zdrowiu. Nie warto więc stawiać na półśrodki, czy wątpliwej jakości maski, które tylko pozornie chronią nasze drogi oddechowe. My idziemy zupełnie inną drogą, proponując Ci akcesoria najwyższej klasy. Pochłaniacze do masek nie są tutaj wyjątkiem. Nad tymi propozycjami czuwali najlepsi specjaliści i producenci. Do tego wszystkie propozycje z naszej oferty spełniają najbardziej restrykcyjne normy EN. Postaw więc na odpowiednią ochronę jeszcze dziś.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz sprawdzone i skuteczne pochłaniacze do masek

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, które są kompatybilne z maskami dostępnymi w naszym sklepie. Ze znalezieniem odpowiedniej propozycji nie będziesz mieć żadnego problemu – każdą dokładnie oznaczyliśmy w taki sposób, abyś wiedział, z jakim modelami masek mogą współgrać. Jednocześnie to propozycje najwyższej klasy. Łatwe i niezawodne umieszczenie każdego pochłaniacza we właściwym miejscu możliwe jest dzięki wygodnemu, praktycznemu mocowaniu bagnetowemu. To skuteczne i niezwykle przystępne rozwiązanie.

Właściwa ochrona dróg oddechowych z pochłaniaczami do masek

Nie warto tracić swojego zdrowia w pracy. Jeśli narażony jesteś na wdychanie zanieczyszczeń w różnych postaciach (pyłów, gazów, pary, cząstek stałych), to powinieneś się odpowiednio chronić. Na szczęście dziś masz dużo większe możliwości niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nie czekaj więc dłużej – sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swoich pracowników.

Zaufaj pochłaniaczom do masek od najlepszych producentów

Obudowa z trwałego tworzywa sztucznego, dokładne i bezpieczne zamocowanie elementu oczyszczającego, niezwykle skuteczne i wydajne filtry – to tylko część zalet proponowanych przez nas pochłaniaczy. Do tego nasze propozycje nie ograniczają pola widzenia, dzięki czemu gwarantują pełen komfort pracy przy skutecznej ochronie. To doskonała ochrona przed parami organicznymi o temperaturze wrzenia do 65°C, gazami nieorganicznymi oraz kwaśnymi. Szczególnie polecamy je do pracy, gdzie występują farby, lakiery, chlor, wybielacze, chlorowodór, dwutlenek siarki, a także różnego rodzaju rozpuszczalniki.