Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Szelki Bezpieczeństwa BHP

Szelki Bezpieczeństwa BHP

Szelki bezpieczeństwa BHP. Postaw na bezpieczeństwo

Szelki bezpieczeństwa BHP to zawsze dobry wybór. Dlaczego? Ponieważ to podstawowy sprzęt ochrony indywidualnej, którego używa się podczas wykonywania prac na wysokościach. W połączeniu z elementem łącząco-amortyzującym oraz punktem zaczepowym tworzą system ochrony przed upadkiem, a nie trzeba być specjalistą z zakresu bezpieczeństwa, aby wiedzieć, że taki upadek w najlepszym wypadku może skończyć się utratą zdrowia, zaś w najgorszym… Aż nie chcemy o tym myśleć. Tym bardziej warto, a nawet po prostu trzeba zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz swoich pracowników. Zwłaszcza że dziś to dużo łatwiejsze – szczególnie, jeśli do dyspozycji masz szeroką ofertę sklepu Basic Safety Store.

Dlaczego warto wybrać model naprawdę wysokiej jakości? Ponieważ to Twoja gwarancja bezpieczeństwa. Szelki bezpieczeństwa BHP nie tylko chronią przed groźnym upadkiem. Jednym z ich zadań jest również ochrona kręgosłupa przed złamaniami, a także utrzymanie jak najbardziej pionowej pozycji po wyhamowaniu spadania i w trakcie dalszego oczekiwania na pomoc. Sami jesteśmy doświadczonymi fachowcami, dlatego w kwestii bezpieczeństwa nie ma dla nas żartów. Zależy Ci na maksymalnej skuteczności i komforcie pracy? W takim razie doskonale trafiłeś.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szelki bezpieczeństwa BHP, które robią różnicę

Na co możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na propozycje, które zdecydowanie robią różnicę – i to zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, trwałość, jak i po prostu komfort samej pracy i poruszania się. Wszystko dlatego, że do naszej oferty dodajemy wyłącznie sprawdzone propozycje od cenionych producentów. Skupmy się jednak na szczegółach. Co powiesz na stalowe, ocynkowane klamry, które wytrzymują nawet największe obciążenia? Albo na szelki z miękkimi podkładkami na barki oraz uda, gwarantujące brak otarć? Dlaczego pytamy? Ponieważ na wszystko to możesz liczyć w naszej ofercie.

Postaw na naprawdę bezpieczną pracę z szelkami bezpieczeństwa BHP

Dobierając poszczególne propozycje do naszej oferty, zadbaliśmy o to, aby wyróżniały się naprawdę wygodną konstrukcją. Posiadają więc tylny punkt zaczepowy, regulowane pasy (udowe i piersiowy) oraz klamry szybkomocujące. Dzięki temu szybko, komfortowo i w prosty sposób zabezpieczysz się przed przystąpieniem do pracy. O komfort nie musisz się martwić – miękkie podkładki na uda i barki znacznie podnoszą komfort użytkowania.

Szelkom bezpieczeństwa BHP od najlepszych po prostu można ufać

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze propozycje na rynku. Ich jakość potwierdza zgodność z najbardziej restrykcyjnymi normami EN. Do tego posiadają certyfikaty CE. U nas możesz liczyć również na szelki dopuszczone do prac w strefach zagrożonych wybuchem. Dzięki temu z łatwością dobierzesz idealną propozycję do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Możesz być tego bardziej niż pewien. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie.