Filtruj według
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Kurtki Odblaskowe

Kurtki Odblaskowe

Kurtki odblaskowe. Jeszcze więcej bezpieczeństwa

Kurtki odblaskowe są dziś wymagane w naprawdę wielu zawodach. Wszystko dlatego, że ich materiał wykonania sprawia, że użytkownik jest dużo lepiej widoczny z większej odległości – a to klucz do bezpieczeństwa. Jednocześnie poprawa widoczności to niejedyny atut. W naszej ofercie zebraliśmy propozycje, które poprawiają również komfort pracy w naprawdę niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Możesz więc liczyć na szeroki wybór kurtek na każdą porę roku. Modele na cieplejsze dni zapewnią Ci odpowiednią przewiewność i wentylację, zaś w chłodne, czy deszczowe miesiące, zabezpieczysz się przed wychłodzeniem i przemoknięciem.

Zadbanie o swoje bezpieczeństwo w miejscu pracy powinno być priorytetem dla każdego fachowca. Kurtki odblaskowe posiadają  fluorescencyjny materiał, odblaskowe taśmy i naszywki, które zapewniają dużo lepszą widoczność. To szczególnie ważne, gdy pracujesz po zmroku. A doskonale wiemy, że w zimowe miesiące w naszym kraju bardzo szybko robi się ciemno. Jeśli więc wykonujesz swoje obowiązku zawodowe w miejscu, gdzie odbywa się ruch uliczny (a już szczególnie w czasie deszczu i po zmroku) to bezwzględnie musisz mieć na sobie odpowiednią odzież z elementami odblaskowymi. I u nas taką znajdziesz.

Aktywne filtry

Nie ryzykuj – postaw na wysokiej klasy kurtki odblaskowe

Czym się kierujemy, dodając do naszej oferty poszczególne propozycje? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Wszystko po to, aby mieć gwarancję najwyższej jakości. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to absolutnie nie ma żartów. Wychodzimy z założenia, że efektywna praca może być wykonywana tylko wtedy, gdy sam pracownik czuje się bezpiecznie i komfortowo. Nie ryzykuj więc dłużej i zwiększ swoją widoczność, a co za tym idzie również bezpieczeństwo, już teraz. Po prostu sprawdź propozycje dostępne w Basic Safety Store.

Kurtka z odblaskowej tkaniny – wybór każdego fachowca

Pracujesz w pobliżu pojazdów mechanicznych, maszyn lub ciężkiego sprzętu wykorzystywanego na placach budowy? W takim razie z pewnością masz świadomość zagrożeń w miejscu pracy. Jako doświadczeni fachowcy doskonale wiemy, na jakie propozycje warto postawić, a które… cóż, powiedzmy, że nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Możesz więc być pewien, że w naszej ofercie znajdziesz modele od najlepszych. To Twoja gwarancja bezpieczeństwa i skutecznej pracy.

Z kurtkami odblaskowymi poczujesz się pewniej

Nie ma nic gorszego niż pracownik, który czuje się niepewnie w miejscu pracy. Dla nas taka sytuacja jest niedopuszczalna. Właśnie dlatego w naszej ofercie zebraliśmy najlepsze propozycje na rynku – wszystko po to, abyś mógł wyposażyć się we wszystkie niezbędne elementy. Jednocześnie nasza odzież z elementami odblaskowymi łączy w sobie wygodę użytkowania, lekkość oraz trwałość. To doskonałe połączenie wszystkich najważniejszych cech. Przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę już teraz, bo naprawdę warto.