Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Kominy Termoaktywne

Kominy Termoaktywne

Kominy termoaktywne – zabezpiecz się przed mrozem

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem musisz pracować w naprawdę wymagających warunkach – szczególnie jeśli pracujesz na świeżym powietrzu. Powiedzmy sobie wprost, że pogoda nas w Polsce nie rozpieszcza. Zacinający deszcz jesienią, lodowaty wiatr, czy minusowe temperatury zimą… W takich warunkach naprawdę trudno się pracuje. Tym bardziej warto zadbać o dobór odpowiedniej odzieży, czy akcesoriów. Do takich bez wątpienia należą kominy termoaktywne. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór tego typu propozycji. Oczywiście możesz liczyć na najlepszych producentów, którzy dobrze znają się na rzeczy. Tutaj nie ma mowy o kompromisowości. Po prostu rzuć okiem na naszą ofertę i sam oceń, czy jesteś zainteresowany.

Czym wyróżnia się nasza oferta? Przede wszystkim proponowane przez nas kominy termoaktywne są w stanie zastąpić czapkę i szalik. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które gwarantuje odpowiedni komfort cieplny oraz ochronę przed wiatrem. Do tego wszystkie modele są niezwykle elastyczne – wystarczy przeciągnąć komin przez głowę i tyle. Zwłaszcza że stawiamy na propozycje bezszwowe, które są po prostu najwygodniejsze. Tutaj nie ma mowy o tym, aby coś Cię uwierało, czy sprawiało dyskomfort w trakcie pracy. To zdecydowanie dużo lepsze rozwiązanie niż choćby szalik, który owszem, chroni przed mrozem, ale zawsze zachodzi obawa, że wkręci się w maszynę, czy po prostu będzie przeszkadzał w trakcie wykonywania obowiązków.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź oferowane przez nas kominy termoaktywne

Dobierając poszczególne produkty do naszej oferty, zawsze bierzemy pod uwagę najważniejsze czynniki: jakość wykonania, trwałość oraz funkcjonalność, czy praktyczność. W tym przypadku nie jest inaczej. Wszystkie modele kominów doskonale chronią szyję nawet przed sporym mrozem, czy podmuchami wiatru. Kto choć raz pracował na świeżym powietrzu w takich warunkach, ten doskonale wie, że nawet kilka stopni potrafi zrobić kolosalną różnicę.

Postaw na wygodną pracę z kominami termoaktywnymi

Dla fachowca wychłodzenie organizmu może skończyć się fatalne – choćby tak uciążliwym przeziębieniem, czy w skrajnych przypadkach nawet zapaleniem płuc. W takim wypadku kilkudniowa, czy nawet kilkutygodniowa absencja w pracy może narobić wielu kłopotów. Naszym zdaniem lepiej być mądrym przed szkodą, zabezpieczając się przed takimi wypadkami. Nie ryzykuj – zadbaj o swój komfort cieplny od ręki. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno.

Dzięki kominom termoaktywnym praca jest bardziej komfortowa

Sami jesteśmy doświadczonymi fachowcami, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest połączenie odpowiedniej izolacyjności cieplnej z… wygodą użytkowania. Przecież wykonując nasze obowiązki zawodowe, musimy mieć jak największy komfort  i swobodę poruszania się. Zadbaliśmy więc o propozycje z cienkich, a jednocześnie elastycznych i zabezpieczających przed podmuchami wiatru materiałów. Do tego całość posiada stylowy, bardzo profesjonalny design. Jesteśmy pewni, że niejedna propozycja z naszej oferty przypadnie Ci do gustu.