Nowe Produkty

New products

Fartuchy Foliowe z Długim Rękawem

Fartuchy jednorazowe foliowe z długim rękawem – jeszcze szczelniejsze

Zacznijmy od tego, że fartuchy jednorazowe foliowe z długim rękawem znajdują szerokie zastosowanie w naprawdę wielu dziedzinach życia. Nie da się ukryć, że doskonale chronią przed zachlapaniem, przez co zwiększają higienę i estetykę w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Jakie właściwości mają takie fartuchy? I kolejne pytanie: czy modele dedykowane do zabiegów medycznych różnią się od pozostałych? Już odpowiadamy. Przede wszystkim jednak musisz wiedzieć, że w naszej ofercie zebraliśmy propozycje od najlepszych producentów. Możesz więc liczyć na szeroki wybór oraz ofertę, w której każdy specjalista znajdzie to, czego szuka.

Fartuchy jednorazowe foliowe z długim rękawem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szczelna ochrona przed zabrudzeniem, zachlapaniem, czy po prostu przed groźnymi substancjami (krwią, czy płynami ustrojowymi). W przypadku tych modeli dochodzi jeszcze lepsza ochrona ze względu na szczelne i długie rękawy. Warto również wspomnieć, że w przeciwieństwie do swoich materiałowych odpowiedników, są one po prostu znacznie tańsze. Chocby dlatego decyduje się na nie tak wiele osób. Do tego propozycje jednorazowe po użyciu się utylizuje, co minimalizuje ryzyko zakażenia, a więc gwarantuje najwyższą higienę pracy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź fartuchy jednorazowe foliowe z długim rękawem

W pracy często masz do czynienia z zabrudzeniami? Plamy tego typu bywają bardzo trudne do sprania. Z tego względu korzysta się z fartuchów foliowych. Warto jednak podkreślić, że znajdują swoje zastosowanie również wśród pracowników miejsc, w których wymagana jest duża sterylność. Ci także używają na co dzień foliowych fartuchów. Doskonale to rozumiemy, ponieważ sami jesteśmy fachowcami, dla których przestrzeganie środków bezpieczeństwa to absolutna podstawa. Możesz więc na nas liczyć.

Z fartuchami jednorazowymi foliowymi z długim rękawem chronisz się w miejscu pracy

Tego typu strój ochronny to podstawa wszędzie tam, gdzie wymagane jest rygorystyczne przestrzeganie higieny. Mowa tu o różnego rodzaju zakładach, czy fabrykach, w których produkowana jest żywność. W miejscu, w którym pracownicy mają kontakt z żywnością, która później trafia na nasze stoły, muszą być przestrzegane szczególne środki ostrożności.

Wybierz bezpieczeństwo pracy dzięki fartuchom jednorazowym foliowym z długim rękawem

Pamiętaj, że mając założony szczelny fartuch, zapobiegasz roznoszeniu wśród żywności kurzu oraz rozmaitych drobnoustrojów, które mogą znajdować się na ubraniu. W wielu zakładach pracy to absolutna podstawa. Zresztą strój ochronny regulują często odpowiednie przepisy. I tutaj zdecydowanie możesz na nas liczyć – współpracujemy bowiem wyłącznie ze sprawdzonymi oraz zaufanymi producentami, którzy posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Sam się przekonaj, sprawdzając naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej wszystko, czego szukasz.