Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Gumowe

Buty robocze gumowe – świetnie izolują od wody i wilgoci

Szukasz takiego obuwia, które zapewni Ci odpowiednią ochronę przed wodą, czy wilgocią? W takim razie powinny zainteresować Cię buty robocze gumowe z naszej oferty. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że w większości przypadków są one wykonane z PCV, co czyni je wodoszczelnymi i to w naprawdę niesprzyjających warunkach. Doskonale odseparowują stopy od wody i wilgoci, niezależnie od czasu wykonywania pracy. To właśnie dlatego są tak chętnie wybierane przez fachowców z tak wielu branż. Zwłaszcza że nowoczesne propozycje od znanych i cenionych producentów posiadają również szereg innych zalet przekładających się bezpośrednio na komfort pracy. I właśnie na takie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie.

Nie da się ukryć, że suchość stóp podczas pracy to niezwykle istotny czynnik, niezależnie od zakresu wykonywanych obowiązków. Przede wszystkim mokre buty dużo gorzej izolują przed zimnem, co może szybko doprowadzić do wytracenia ciepła z całego organizmu (szczególnie pracując jesienią, czy zimą na świeżym powietrzu można się narazić na wiele przykrych dolegliwości z tym związanych). Do tego są też przyczyną wielu urazów, takich jak obtarcia, odparzenia czy pęcherze. Na szczęście możesz tego uniknąć, stawiając na odpowiednie obuwie. Tutaj sprawdzą się buty robocze gumowe.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Buty robocze gumowe sprawdzą się w trudnych warunkach

Pracujesz w trudnych warunkach i chcesz zwiększyć swój komfort? W takim razie mamy dla Ciebie szereg modeli, które umożliwią Ci pracę m.in. w mokrym otoczeniu (w wodzie), czy na śliskich powierzchniach. Wszystko za sprawą wysokiej cholewy oraz antypoślizgowej podeszwy z protektorem. Oczywiście jakość butów potwierdzona jest przez liczne certyfikaty. Proponowane przez nas obuwie spełnia wymagane, restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Możesz więc być pewien, że z tego zakupu będziesz zadowolony w 100%. Zadbaj o swój komfort w miejscu pracy. Różnicę docenisz od pierwszego dnia.

Wygodna praca? Z butami roboczymi gumowymi to możliwe

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zwróciliśmy uwagę na każdy, najmniejszy nawet detal. Dla nas wysokiej klasy obuwie przeznaczone do pracy to takie obuwie, które jest połączeniem wszystkich najważniejszych cech. Chodzi tu zarówno o trwałość, odporność na uderzenia i przebicia, odpowiednią izolację stopy przed zimnem, czy wodą, jak i również o… wygodę. Spędzając na nogach długie godziny, koniecznie powinieneś wziąć to pod uwagę.

Dzięki butom roboczym gumowym zabezpieczysz stopę w pracy

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę? Ponieważ wybierając specjalistyczne obuwie, możesz mieć absolutną pewność, że jest ono testowane i odpowiednio przystosowane do różnych warunków pracy. W przypadku modeli gumowych z naszej oferty również masz gwarancje najwyższej jakości wykonania. Do tego każdy produkt jest odpowiednio opisany z wyszczególnionymi parametrami technicznymi. Dzięki temu z łatwością dobierzesz najlepszy model do zakresu swoich obowiązków zawodowych.