Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Fartuchy Bezpieczne

Fartuchy Bezpieczne

Fartuchy bezpieczne – szeroki wybór propozycji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Jeśli chodzi o fartuchy bezpieczne, to nie ma mowy o wyjątku. W Basic Safety Store znajdziesz modele od znanych i cenionych producentów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Tego typu fartuchy to użyteczna odzież ochronna, która sprawdzi się w każdym dziale gospodarki – oczywiście, jeśli dobierzesz model o odpowiednich parametrach do danego stanowiska i zakresu pełnionych obowiązków. Odpowiednio dobrany model stanowi bowiem skuteczną ochronę przed różnymi czynnikami, czy zagrożeniami. Jesteś zainteresowany? Kompletujesz strój do pracy? A może chcesz wyposażyć pracowników swojego zakładu? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Fartuch bezpieczne sprawdzają się w przypadku najróżniejszych zadań, np. w serwisach sprzątających, w medycynie, w laboratoriach, czy innych gałęziach przemysłu lekkiego. Fartuch ochronny wykorzystywany jest w wielu branżach np. w branży spożywczej, medycznej, chemicznej, a także gastronomicznej. Skąd tak duża uniwersalność? Cóż tego typu odzież zapewnia 100% bezpieczeństwo, ale również wygodę i komfort poruszania się. Fartuchy ochronne doskonale zabezpieczają przed opiłkami, odpryskami, zachlapaniami, chroniąc nie tylko ubranie, ale również ciało pracownika. Jednocześnie nie ma mowy o tym, aby strój krępował ruchy – nie czekaj więc i już teraz sprawdź propozycje z naszej oferty.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź fartuchy bezpieczne z naszego sklepu

W danym środowisku pracy mogą występować najróżniejsze zagrożenia – dobrze dobrany fartuch może przed nimi ochronić każdego użytkownika. Jednak ważne jest, aby strój był wykonany z najwyższej jakości materiału i miał odpowiednie przeznaczenie. Może to być odzież stosowana w laboratoriach, która jest skuteczną ochroną przed wysokim stężeniem chemikaliów. Takie modele zakładają biolodzy i chemicy. Jednak bezpieczne fartuchy mogą być wykorzystywane praktycznie w każdym miejscu, gdzie mamy do czynienia z niebezpieczeństwem natury chemicznej lub mechanicznej.

Lepsze zabezpieczenie z fartuchami bezpiecznymi

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego sklepu? Ponieważ w Basic Safety Store oferujemy Ci szeroki wybór fartuchów od najlepszych producentów odzieży BHP na rynku. W ofercie znajdują się fartuchy, które wykonane są z bawełny o wysokiej gramaturze, z poliestru lub innych materiałów. Występują  w bardzo różnych kolorach, dlatego też możesz wybrać fartuch według indywidualnego upodobania, czy wymagań zawodowych. Do tego propozycje, które możesz u nas dostać, zapewniają swobodę ruchów, są wygodne, a także zapewniają duży komfort użytkowania w różnych warunkach.

Dzięki fartuchom bezpiecznym możesz być pewien wygodnej pracy

Dlaczego warto zaopatrzyć się w odpowiednie fartuchy? Ponieważ dzięki nim Twoje ubranie nie zostanie zabrudzone ani uszkodzone, podczas gdy Ty będziesz wykonywał swoje służbowe obowiązki. Zapewniamy fartuchy w wersji całorocznej z długim rękawem, jak i letnie fartuchy z krótkim rękawem dla zwiększenia komfortu w upalne dni – na wszystko to możesz liczyć w naszej ofercie. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź ofertę sklepu Basic Safety Store. Z pewnością znajdziesz u nas wszystko, czego szukasz.