Nowe Produkty

New products

Kombinezony Trudnopalne

Kombinezony Trudnopalne

Kombinezony trudnopalne o najlepszych właściwościach

W ofercie sklepu Basic Safety Store przygotowaliśmy szeroki wybór odzieży ochronnej dla fachowców z każdej branży. Spawacze, czy pracownicy narażeni na działanie wysokich temperatur również mogą liczyć na odpowiednią ochronę. Tę zapewnią wysokiej klasy kombinezony trudnopalne, które oferują kompletną ochronę użytkownika przez cały dzień pracy. Co je wyróżnia? Przede wszystkim najwyższa jakość wykonania. To gwarancja trudnopalności przez cały okres użytkowania. Zależy Ci na najlepszej ochronie? W takim razie doskonale trafiłeś. U nas możesz liczyć na kombinezony, które stanowią skuteczną ochronę przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym.

Kombinezony trudnopalne z naszej oferty to propozycje od najlepszych producentów na rynku. Zacznijmy od tego, że stanowią certyfikowaną ochronę przed odpryskami stopionego metalu. Do tego łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy, zaczynając od ochrony, aż po wygodę użytkowania. Przykład? Choćby modele wyposażone w elastyczne wykończenie pasa, które pozwala na dużą swobodę ruchu, a do tego liczne kieszenie umożliwiające wygodne przechowywanie rzeczy osobistych, czy drobnych narzędzi. To zdecydowanie jakość, na którą warto postawić.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź kombinezony trudnopalne sprawdzonych i cenionych marek

Co powiesz na wyjątkowo skuteczne kombinezony wykonane z wykurczonej tkaniny bawełnianej o właściwościach trudnopalnych? To ochrona spawalnicza klasy 1 lub 2. U nas nie ma mowy o półśrodkach, czy propozycjach na pół gwizdka. Wychodzimy z założenia, że tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo pracownika, nie ma mowy o chodzeniu na łatwiznę. Właśnie dlatego w Basic Safety Store możesz liczyć na gwarancję najlepszej ceny do jakości. Do tego proponujemy Ci szeroki asortyment, szeroki wybór rozmiarów oraz fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto.

Jeszcze lepsza ochrona z kombinezonami trudnopalnymi

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, w tym na kombinezony idealne dla potrzeb przemysłu petrochemicznego. To z kolei modele wykonane z innowacyjnej i trudnopalnej tkaniny z naszytymi taśmami ostrzegawczymi o doskonałej widoczności. Dzięki temu użytkownik jest doskonale widoczny, a dzięki temu bezpieczny. Do tego kombinezony spełniają wszystkie normy EN.

Postaw na komfort pracy dzięki kombinezonom trudnopalnym

Co powiesz na kombinezony o doskonałych właściwościach trudnopalnych, które posiadają potrójne przeszycia, a także taśmy na ramionach, rękawach i nogawkach? Albo na wygodne i nieawaryjne, dwustronne zamki błyskawiczne ukryte pod listwą? A może wygodne kieszenie, w których ukryjesz niezbędne narzędzia, czy akcesoria? Sam widzisz, że u nas możesz liczyć na doskonałe propozycje, które sprawią, że Twoja praca będzie nie tylko bezpieczniejsza, ale również wygodniejsza. To najwyższa jakość w najlepszym wydaniu, a także najlepszy stosunek jakości do ceny. Sprawdź sam.