Filtruj według
Cena
Cena

Nowe Produkty

New products

Spodnie Robocze Antystatyczne

Spodnie robocze antystatyczne. Doskonała ochrona w miejscu pracy

W sklepie Basic Safety Store doskonale wiemy, że zdrowie, komfort poruszania się i bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy mają najwyższy priorytet. Wybór właściwej odzieży ochronnej ma więc zasadnicze znaczenie – warto więc się nad tym nieco pochylić, dobierając najlepszą możliwą odzież. A na taką możesz liczyć w naszej ofercie. Co Ci proponujemy? Spodnie robocze antystatyczne, które zdecydowanie podniosą Twój komfort pracy, zapewniając bezpieczeństwo, a przy tym wygodę poruszania się. Zastanawiasz się nad ich jakością? Bez obaw – wszystkie produkty są zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi normami i posiadają niezbędne certyfikaty. To Twoja gwarancja udanego zakupu.

Spodnie robocze antystatyczne, które u nas znajdziesz, posiadają szereg zalet. Przede wszystkim oczywiście doskonale wywiązują się ze swojego podstawowego zadania. W odzieży znajdują się bowiem nici węglowe przewodzące ładunki elektryczne. Dzięki przewodnictwu elektrycznemu węgla odzież nie gromadzi ładunków. Jest to więc doskonałe ubranie ochronne, które zabezpiecza pracownika i nie gromadzi ładunków elektrycznych mogących uszkadzać wrażliwe komponenty elektroniczne. Jesteś zainteresowany? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę, ponieważ znajdziesz w niej propozycje od najlepszych marek na rynku.

Aktywne filtry

Spodnie robocze antystatyczne z doskonałych materiałów

Dobierając poszczególne produkty do naszej oferty, kierujemy się fachową wiedzą oraz profesjonalizmem. Bierzemy pod uwagę wszystkie najważniejsze czynniki. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim odzież bezpieczną, która będzie Cię doskonale chronić w miejscu pracy, ale która również zapewni Ci maksymalny komfort poruszania się. Wszystko dlatego, że w tych spodniach wykorzystano najlepsze materiały. Przykład? Choćby modele o diagonalnym splocie tkaniny, które wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość mechaniczną i są bardzo gęste.

Ze spodniami roboczymi elektrostatycznymi możesz pracować bezpieczniej

Kto powinien szczególnie zainteresować się naszymi propozycjami? Przede wszystkim fachowcy, którzy pracują w środowisku antystatycznym, pracujący przy wyładowaniach elektrycznych, pracach pożarowych, czy po prostu elektrycy. Ale to nie wszystko. Spodniami roboczymi o właściwościach elektrostatycznych powinni się zainteresować również wszyscy specjaliści pracujący w miejscach zagrożonych wybuchem.

Doskonały komfort dzięki spodniom roboczym elektrostatycznym

Modele dostępne w naszej ofercie to propozycje wygodne i funkcjonalne. Możesz liczyć na dużą ilość praktycznych i odpowiednio zabezpieczonych kieszeni. Dzięki nim schowasz niezbędne narzędzia oraz akcesoria, które musisz mieć pod ręką w swojej pracy. Do tego dochodzi szereg innych praktycznych rozwiązań, jak choćby wzmocnienie kolan – to szczególnie przydatna cecha, którą powinni rozważyć wszyscy fachowcy, którzy często pracują na kolanach, np. w trudno dostępnych miejscach. Posiadamy również szeroki wybór rozmiarów, dlatego bez problemu dobierzesz idealny model dla siebie!