Nowe Produkty

New products

Napulśniki

Napulśniki

Napulśniki – doskonała ochrona w trudnych warunkach

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki asortyment odzieży ochronnej. Świetnym przykładem są właśnie napulśniki. Dzięki tym elementom możliwe jest bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. Zwłaszcza że wszystkie propozycje wykonane są z certyfikowanych materiałów, co bezpośrednio przekłada się na ich wysoką jakość oraz dużą wytrzymałość. A w przypadku trudnej pracy spawacza, na którego czyha szereg naprawdę groźnych zagrożeń, to wartość na wagę złota. U nas znajdziesz elementy ochronne, które sprawdzą się nawet w przypadku ekstremalnych warunków otoczenia. Jesteś ciekawy? Zależy Ci na odpowiedniej ochronie? W takim razie rzuć okiem na nasz asortyment.

Napulśniki to propozycje stworzone dla wszystkich fachowców chcących zadbać o odpowiednią ochronę przed niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą przytrafić się w miejscu pracy. U nas możesz liczyć na najlepsze zabezpieczenia na rynku. Zwłaszcza że wszystkie produkty spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy bezpieczeństwa oraz standardy jakości. Stawiając na ofertę Basic Safety Store, wybierasz jakość oraz pewność, że jesteś bezpieczny w swoim miejscu pracy. A to wartość, którą nie sposób przecenić. Sam przyznaj – ile razy zdarzyło Ci się pracować w trudnych warunkach i czułeś, że nie jesteś odpowiednio zabezpieczony? Dla nas taka sytuacja nie ma prawa się zdarzyć.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź napulśniki, które chronią w miejscu pracy

Napulśnik skórzany służy ochronie i wzmocnieniu ręki w części nadgarstkowej podczas różnego rodzaju prac wymagających użycia siły. W przypadku jakich prac sprawdzą się najlepiej? Może być wykorzystany choćby jako ochrona nadgarstka w czasie wykonywania prac rozładunkowych. Dzięki temu użytkownik może poczuć się pewniej i bezpieczniej – a to z pewnością ułatwia wykonywanie swoich obowiązków zawodowych. My bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. A Ty?

Napulśnik skórzany to świetne zabezpieczenie

Chcąc zadbać o odpowiednią ochronę, musisz postawić na propozycje od najlepszych i sprawdzonych producentów. U nas masz absolutną gwarancję jakości. Co powiesz na napulśnik skórzany, który zapinany jest na metalową sprzączkę przymocowaną za pomocą metalowego nitu? To maksymalna trwałość oraz wygoda użytkowania, którą docenisz już po pierwszym użyciu. Przekonaj się sam, ponieważ to doskonałe połączenie odpowiedniej ochrony z wygodą użytkowania.

Dzięki napulśnikom pracuje się wygodniej

Jakie zalety posiadają napulśniki dostępne w naszej ofercie? Cóż, poza swoją trwałością, warto podkreślić również, że są po prostu wygodne w użytkowaniu. Nie wpływają bowiem negatywnie na swobodę ruchów. Do tego mocowane są wokół ręki jednym paskiem z dziurkami regulacyjnymi. Sprawdzają się również jako ochrona przed zagrożeniami związanymi z manipulacją gorącymi przedmiotami. Nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź ofertę Basic Safety Store, a w razie potrzeby po prostu się z nami skontaktuj. Możesz być pewien, że pomożemy.