Nowe Produkty

New products

Filcaki

Filcaki do pracy w szczególnie wymagających warunkach

W ofercie sklepu Basic Safety Store możesz liczyć na szeroki wybór obuwia – również tego do pracy w szczególnie wymagających warunkach. Filcaki bez wątpienia zaliczają się do takich propozycji. Do ich niewątpliwych zalet można zaliczyć fakt, że są wykonane z naturalnej gumy. Do tego są ocieplane od wewnątrz – dzięki temu doskonale sprawdzają się w przypadku zastosowań w niskich temperaturach. Jeśli regularnie pracujesz na otwartym powietrzu, szczególnie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, to ten zakup bez wątpienia jest dla Ciebie. Nie czekaj więc dłużej i już teraz rzuć okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Filcaki to specyficzny rodzaj obuwia. Głównym przeznaczeniem jest oczywiście ochrona przed wodą, wilgocią i zimnem. Właśnie dlatego w naszej ofercie zadbaliśmy o wysokie jakościowo propozycje od najlepszych na rynku. Te są wyściełane włókniną dla zwiększenia komfortu użytkowania i wykończone filcowym kołnierzem. To połączenie gwarantuje odpowiedni komfort cieplny nawet przy bardzo niskich temperaturach. Możesz więc być pewien, że w trakcie pracy będziesz czuć się komfortowo i oczywiście bezpiecznie. Zwłaszcza że modele z naszej oferty wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Filcaki to doskonała ochrona stóp w trakcie pracy

Oczywiście zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego to nie wszystko. Tego typu obuwie spełnia również inne funkcje. Do naszej oferty dodaliśmy modele o antypoślizgowej podeszwie, która zapewnia komfort poruszania się nawet w najtrudniejszych warunkach. To oczywiście przekłada się bezpośrednio na zwiększenie bezpieczeństwa. Ale to wciąż nie wszystkie zalety. Podeszwa dodatkowo izoluje od zimna, co jest niezwykle ważne, jeśli w pracy poruszasz się w trudnym, np. podmokłym terenie.

Sprawdź gumofilce dostępne w ofercie Basic Safety Store

Dobierając poszczególne modele do naszej oferty, zadbaliśmy o wszystko. Tak, odpowiednia ochrona stopy jest niezwykle ważna, jednak nie może odbywać się kosztem obniżenia komfortu poruszania się. W naszym sklepie znajdziesz modele, nad którymi czuwali najlepsi projektanci na rynku. To niska waga oraz doskonały profil, dopasowany do kształtu stopy. Przy tym całość wykonana jest niezwykle estetycznie, gwarantując Ci profesjonalny wygląd w każdej sytuacji. Nie ryzykuj – postaw na propozycje od najlepszych na rynku.

Nie ryzykuj – zaopatrz się w wysokiej klasy gumofilce

W naszej ofercie możesz liczyć na najlepsze modele na rynku. Tutaj pomyślano o wszystkim. Przykład? Choćby szeroka cholewka, która zdecydowanie ułatwia zakładanie. Do tego można łatwo włożyć nogawki do wnętrza, co dodatkowo ochroni odzież przed zabrudzeniami i sprawi, że będzie Ci dużo cieplej. To modele stworzone z myślą o najróżniejszych pracach terenowych w zróżnicowanych, nawet najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Do tego to bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie. Nie czekaj – przekonaj się o tym już teraz. Po prostu wybierz sklep stworzony dla najlepszych fachowców.