Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Łączniki

Łączniki

Łączniki wykonane z trwałych materiałów

Pracujesz na wysokościach? A może Twoi pracownicy? W takim wypadku powinieneś zadbać o wszystkie niezbędne zabezpieczenia, aby uniknąć poważnych wypadków. Na szczęście w ofercie sklepu Basic Safety Store znajdziesz wszystko, co niezbędne – również łączniki. Co odróżnia profesjonalistę od amatora? Zwracanie uwagi na detale. Czasem tak „niepozorne” elementy, jak właśnie niewielkie łączniki decydują o tym, czy zabezpieczenia wytrzymają. Tutaj nie ma mowy o propozycjach wątpliwej jakości. Sami mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, dlatego bardzo dobrze wiemy, że odpowiednia ochrona zawsze powinna być priorytetem. Zwłaszcza gdy pracuje się kilka, czy kilkanaście metrów nad ziemią.

Wybierając nasz sklep, możesz być pewien, że zakupy będą bardziej niż udane. Pamiętaj, że łączniki to środki ochrony indywidualnej, które zabezpieczają przed upadkiem z wysokości – muszą więc spełniać jasno określone normy. U nas znajdziesz tylko takie propozycje. Każdy produkt ma bardzo wyraźnie opisane, jakie restrykcyjne normy bezpieczeństwa spełnia. Dzięki temu możesz być pewien odpowiedniej ochrony. Tego typu zabezpieczenia wymagają bardzo dużej precyzji wykonania. W sklepie Basic Safety Store znajdziesz akcesoria powstałe na bazie nowoczesnych i trwałych rozwiązań, które są stosowane głównie w pracach wysokościowych, na głębokościach oraz w służbach ratowniczych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Łączniki, które sprawdzają się doskonale w pracach na wysokościach

Nie jest chyba żadną tajemnicą, że najważniejszym czynnikiem, który odgrywa kluczową rolę podczas pracy na wysokościach, jest właśnie bezpieczeństwo. Tutaj w grę wchodzi szereg różnorodnych zabezpieczeń – przecież każdy fachowiec zawieszony na linie lub uprzęży jest narażony na upadek z wysokości kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów. Właśnie dlatego, aby zapewnić maksymalną ochronę i wyeliminować ryzyko wypadku na skutek nieostrożności czy awarii sprzętu, stosuje się specjalne urządzenia samohamowne i samozaciskowe – równie ważne jednak jest postawienie na detale, jak właśnie maksymalnie trwałe łączniki.

Z łącznikami do zadań specjalnych zabezpieczysz się na wysokości

Co jeszcze musisz wiedzieć o naszym sklepie? Cóż, niskie ceny oraz  profesjonalna jakość naszych produktów stanowią o naszej sile i konkurencyjności. Zaopatrujemy w nasze artykuły wiele firm z regionu – są to odbiorcy prywatni, jak i instytucje budżetowe. Ty również możesz liczyć na szeroki asortyment, doskonałą jakość i fachową pomoc. Przekonaj się sam.

Dzięki łącznikom do prac na wysokościach poczujesz się pewnie

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny sprzęt do zastosowania indywidualnego, a także kompletne, stałe systemy asekuracyjne. Do tego możesz wybierać pomiędzy poszczególnymi akcesoriami. Tak jest właśnie w tej kategorii. Tutaj znajdziesz łączniki, które sprawdzą się w trakcie największych wyzwań, zapewniając stabilność i gwarancję odpowiedniej asekuracji. Nie ryzykuj – postaw najlepszy sklep z asortymentem od znanych i cenionych producentów. To zdecydowanie Ci się opłaci, możesz być tego bardziej niż pewien.