Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Kombinezony Ochronne

Kombinezony Ochronne

Trwałe kombinezony ochronne!

Jeśli potrzebujesz kompletu, który zastąpi Ci zarówno spodnie jak i bluzkę, to serdecznie polecamy Tobie nasze kombinezony ochronne. Doskonale sprawdzą się w różnych branżach, zapewniając ochronę całego ciała. Zakładając je, większość twojego ciała będzie zakryta, co szczególnie polecamy osobom pracującym w laboratoriach, gdzie mają styczność z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Nasza odzież jest wykonana jest z solidnego materiału, który ochroni Cię przed tymi niebezpieczeństwami.

Wysoki stopień przewiewności i miękkości, zwiększy komfort używania, każdej osobie, która dokona zakupu na naszej stronie. W tego typu odzieży ważną rzeczą jest jej szczelność, dlatego też nasz asortyment wyposażony jest w ściągacze w rękawach i nogawkach, które znacząco ochronią Cię przed stycznością z niebezpiecznymi czynnikami i ich konsekwencjami. Aby zakładanie i ściąganie tego towaru było łatwe, został w nim zastosowany suwak na całej długości. Jeśli więc pracujesz w warunkach narażonych na w procesie metalurgicznym lub przy usuwaniu włókien azbestowych, to zachęcamy Cię do zrobienia zakupów na naszej stronie, które z pewnością Cię zadowolą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Super jakość kombinezonów ochronnych.

W momencie gdy zastanawiasz się nad zakupem naszego towaru, mamy nadzieję, że dodatkowo przekona Cię nasz drogi kliencie fakt, że materiał, z których są tworzone nasze produkty, jest uznawany jako jeden z najlepszych, który sprawdza się w wielu warunkach. Używane w  nich ergonomiczne materiały, powodują bardzo rewelacyjną wentylację, dzięki czemu, czujemy się rześko przy wykonywaniu pracy.

Nasze modele, mają być funkcjonale, dlatego też dbamy o to aby były wytrzymałe na wszelakie przetarcia jak i zniszczenia. Jednak przede wszystkim istotną cechą, jest odporność na różne substancje, które będą nas chronić przed różnymi zabrudzeniami. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo w czasie wykonywania pracy i jesteśmy odporni na wszelkie szkodliwe czynniki. Te cechy powodują, że na naszej stronie internetowej specjalną odzież mogą znaleźć pracownicy z różnych branż zawodowych. Każdy znajdzie taki towar, który sprosta jego wymaganiom, a także zasadom BHP.

Zachęcamy Cię do wybrania naszego kombinezonu ochronnego!

Czy przejrzałeś już wiele różnych ofert odzieży z BHP i nic nie przykuło Twojej uwagi? Dla nas to brzmi jak niesamowite wyzwanie, którego bardzo chętnie się podejmiemy. W naszym katalogu znajdziesz zakres różnej odzieży, którą możesz wybierać spośród różnych rozmiarów jak i fasonów. Nasza luźna forma i wysoka jakość materiału, brzmi jak połączenie idealne. Ruchy w naszym towarze, nie będą Cię krępować, a jednocześnie jednak zapewnią Ci wysoką ochronę. Wszystko to jest możliwe dzięki elastycznym zakończeniom kaptura, rękawów i nogawek. Dlatego też, przejrzyj naszą ofertę internetową i wybierz, to co przykuje Twoją największą uwagę i sprosta wyzwaniu, które mu postawisz.