Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Hełmy Ochronne

Hełmy Ochronne

Hełmy ochronne. Zabezpiecz swoją głowę przed urazami

W ofercie Basic BHP Store znajdziesz praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Do tego masz gwarancję, że wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Hełmy ochronne nie są w tej kwestii żadnym wyjątkiem. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się tylko najwyższej klasy propozycje. Oczywiście dajemy Ci wybór pomiędzy modelami z szerokiego przedziału cenowego. Wszystko po to, abyś mógł dostosować wybór do swoich potrzeb i wymagań, jakie stawiają przed Tobą Twoje obowiązki zawodowe. Nie ryzykuj – zawsze myśl w pierwszej kolejności o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie.

No dobrze, ale na co konkretnie możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na hełmy ochronne spełniające wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne normy. U nas nie ma przypadkowych produktów w ofercie. Oczywiście poszczególne propozycje różnią się między sobą m.in. parametrami technicznymi. Znajdziesz takie, które chronią przed odpryskami, uderzeniami, ale także przed porażeniem prądem elektrycznym. Pamiętaj, że na bardzo wielu stanowiskach występuje wysokie ryzyko urazów mechanicznych głowy. Nigdy nie lekceważ tego zagrożenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz hełmy ochronne ze sprawdzonego sklepu

W naszej ofercie znajdziesz propozycje klasyczne, ale także dużo bardziej wyspecjalizowane. Przykładem może być hełm z podwójną skorupą oraz ze zintegrowaną, podnoszoną osłoną. To nowoczesny model, który gwarantuje  podwójną ochronę podczas prac w trudnych warunkach i przed zagrożeniami elektrycznymi. Dzięki takiemu zabezpieczeniu będziesz mógł pracować bez obaw o swoje bezpieczeństwo, skupiając się wyłącznie na wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych.

Z hełmami ochronnymi nie warto eksperymentować

Wybór odpowiednich środków ochronnych w miejscu pracy zawsze powinien być dla nas priorytetem. Nie ma przecież wrażliwszej części ciała niż nasza głowa. Na szczęście nie musisz daleko szukać – w Basic Safety Store przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę szeroki wybór propozycji. Wszystkie łączy jedno: najwyższa jakość wykonania. Możesz więc wybierać pomiędzy różnymi przedziałami cenowymi, czy modelami dedykowanymi do nieco innych zadań. Możesz również liczyć na modele najwyższej klasy, które posiadają osłonę na twarz zabezpieczającą przed parowaniem, zarysowaniem, łukiem elektrycznym, ale także przed rozpryskami stopionego metalu i gorących cieczy. To zdecydowanie propozycje do zadań specjalnych.

Zaufaj hełmom ochronnym od najlepszych producentów

Jako doświadczeni fachowcy potrafimy odróżnić akcesoria do ochrony warte uwagi od tych, które… Umówmy się, że nie spełniają oczekiwań. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie propozycje od najlepszych. Dlaczego warto na nie postawić? Ponieważ hełm dedykowany do ochrony głowy, to nieodzowny element odzieży ochronnej dla pracowników z najróżniejszych branż: od branży budowlanej, przemysłowej, przez odlewnie, huty, fabryki, magazyny wysokiego składowania, aż po place budowy, kopalnie, czy prace na wysokościach.