Nowe Produkty

New products

Podkoszulki Termoaktywne

Podkoszulki termoaktywne idealne do pracy

Na komfort pracy składa się wiele czynników – jednym z najważniejszych jest dobranie odpowiedniej odzieży. W sklepie Basic Safety Store pomyśleliśmy również o tym. Możesz więc liczyć na podkoszulki termoaktywne, które sprawdzą się zarówno na gorące, jak i chłodne dni – również, jeśli pracujesz na świeżym powietrzu. W czym tkwi ich sekret? Chodzi przede wszystkim o specjalny splot włókien, który ma za zadanie odciągać pot z powierzchni skóry, co jest kluczowe dla zachowania komfortu cieplnego. Sam przyznaj, że ma to ogromny wpływ na komfort pracy i to niezależnie od warunków. Co mamy na myśli?

Weź pod uwagę fakt, że pod wpływem wilgoci ciało znacznie szybciej się wychładza, co jest szczególnie kłopotliwe zimą, przy naprawdę niskich temperaturach, czy jesienią, przy wyjątkowo mroźnym i nieprzyjemnym wietrze. Jednak podkoszulki termoaktywne przydają się również latem, ponieważ odparowują pot z powierzchni skóry, co daje miłe uczucie chłodzenia. Pozwalają też utrzymać stałą temperaturę ciała – a w przypadku lejącego się żaru z nieba to niezwykle ważne. Dzięki temu praca jest zdecydowanie mniej uciążliwa.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź podkoszulki termoaktywne, które sprawdzą się w każdą pogodę

Niestety, ale w przypadku koszulek wykonanych z bawełny nie można liczyć na odpowiedni komfort w przypadku skrajnych temperatur. Ten materiał dużo wolniej wysycha i jedyne, co odczuwamy to nieprzyjemnie przyklejony do ciała materiał. A to nie pomaga w pracy, sam przyznaj. Cóż, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ponieważ sami jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem – możesz więc liczyć na to, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i praktyczne propozycje. Zwłaszcza że współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku.

Z podkoszulkami termoaktywnymi praca jest wygodniejsza

W naszej ofercie możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, które dosłownie robią różnicę. Warto podkreślić, że dobrze dobrana odzież termoaktywna daje komfort cieplny i brak niemiłego uczucia przepoconych ubrań. Dzięki temu poruszanie się jest dużo bardziej komfortowe – minimalizujesz również ryzyko wychłodzenia organizmu w zimne dni. A to przecież główna przyczyna przemęczenia, czy przeziębień. Umówmy się, że tego typu przypadłości woli unikać każdy fachowiec. Nie ryzykuj więc dłużej i już teraz zaopatrz się w odpowiednią odzież.

Dzięki podkoszulkom termoaktywnym unikniesz wyziębienia organizmu

Odpowiednio dobrana odzież o właściwościach termoaktywnych zdecydowanie podnosi komfort pracy – nie bez powodu jest tak chętnie wybierana przez osoby aktywne fizycznie. Z jednej strony pomaga odprowadzać pot z powierzchni skóry, zaś z drugiej pozwala skórze lepiej oddychać. A to czynnik, który bezpośrednio wpływa na poziom naszego zmęczenia. Do tego zapobiega przegrzaniu się organizmu oraz jego wyziębieniu – tego typu propozycja zdecydowanie powinna znaleźć się w Twojej szafie. Możesz być pewien, że już od pierwszego dnia docenisz różnicę. My szybko przekonaliśmy się, że to właśnie detale i odpowiednie przygotowanie wpływają na naszą pracę. Wykorzystaj to na swoją korzyść.