Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze Zimowe

Buty robocze zimowe – zapewnij sobie komfort pracy

Jesień i zima to szczególnie wymagające miesiące dla wszystkich fachowców, którzy pracują na świeżym powietrzu. Warto więc się odpowiednio zabezpieczyć, aby móc w bezpieczny i komfortowy sposób wypełniać swoje obowiązki zawodowe. W naszej ofercie zebraliśmy dla Ciebie najlepsze jakościowo buty robocze zimowe. Możesz liczyć nie tylko na trwałe, ale również doskonale zaprojektowane propozycje, nad którymi czuwali najlepsi specjaliści z branży BHP. Trudno, żeby było inaczej – w Basic Safety Store możesz liczyć na produkty od najlepszych producentów na rynku!

Co wyróżnia proponowane przez nas buty robocze zimowe? Przede wszystkim fakt, że wszystkie modele wyposażone są w antypoślizgową podeszwę. Do tego zabezpieczają kostkę, abyś nie musiał martwić się o przypadkowy uraz, czy skręcenie. Dzięki temu możesz pracować nawet w najbardziej wymagających warunkach bez stresu o swoje zdrowie. Sami jesteśmy fachowcami, więc doskonale wiemy, że o wypadek w miejscu pracy nie trudno. Warto więc się odpowiednio zabezpieczyć.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wybierz sprawdzone buty robocze zimowe

Ile razy zdarzyło Ci się pracować przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych? Zacinający deszcz, siarczysty mróz i przeszywający, lodowaty wiatr nie sprzyjają komfortowej pracy. Chyba że odpowiednio się zabezpieczysz, stawiając nie tylko na ocieplaną odzież, ale także odpowiednie obuwie. Zwłaszcza że wyziębiony organizm jest dużo bardziej podatny na zachorowania – a tego chyba każdy z nas chce uniknąć. Właśnie dlatego w naszej ofercie zebraliśmy najlepsze propozycje na rynku. To jakość i komfort, które przekonają Cię od pierwszego dnia pracy!

Zaufaj ocieplanym butom roboczym zimowym

Trudne warunki pracy wymagają specjalistycznych rozwiązań. Właśnie dlatego do naszej oferty dodaliśmy wyłączenie najlepsze propozycje. Do tego dajemy Ci szeroki wybór i to również, jeśli chodzi o przedział cenowy. Wszystko po to, abyś mógł odpowiednio zabezpieczyć się w swoim miejscu pracy. Jeśli chodzi o obuwie, to zadbaliśmy o tak istotne czynniki, jak choćby ochrona przed uderzeniami. Dzięki innowacyjnej konstrukcji buty wyróżniają się zmniejszonym rozchodzeniem się fal uderzeniowych. Do tego idealnie stabilizują stopy podczas chodzenia – to podstawa, jeśli chcesz uniknąć wypadku na śliskim i niesprzyjającym podłożu. Przekonaj się, że można inaczej!

Nie ryzykuj – postaw na pracę z butami roboczymi zimowymi

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość wykonania. Sami wiemy, jak to jest pracować w naprawdę trudnych, niesprzyjających warunkach. Zadbaliśmy więc o odpowiedni wybór propozycji. Szukasz modeli o doskonałych parametrach z zakresu wodoszczelności (zapewniających ochronę przed absorpcją wody nawet do 60 minut)? A może interesują Cię propozycje, które zabezpieczone są przed dostaniem się do środka śniegu? Nie musisz się martwić – wszystko to znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź sam i ciesz się nieporównywalnie większym komfortem pracy niż dotychczas.