Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 410,00 zł

Materiał

Materiał

Płeć

Płeć

Ocieplenie

Ocieplenie

Sezon

Sezon

Kategoria bezpieczeństwa

Kategoria bezpieczeństwa

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Rozmiar

Rozmiar

Nowe produkty

New products

Buty Robocze Antyprzebiciowe

Buty robocze antyprzebiciowe. Zadbaj o ochronę

Czasem nasza praca wymaga od nas specjalnych środków ostrożności. Przecież w miejscu pracy nietrudno o skręcenie, nadepnięcie na ostre przedmioty, czy po prostu o przypadkowe uderzenie sprzętem mechanicznym. My wolimy być mądrzy przed szkodą. Tobie proponujemy to samo. A na co możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na naprawdę wysokiej klasy buty robocze antyprzebiciowe. To modele stworzone właśnie z myślą o zadaniach specjalnych. Do tego możesz liczyć na szeroki wybór propozycji, które sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, czy halach produkcyjnych, jak i na świeżym powietrzu. To najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort, którego nie sposób przecenić.

Po pierwsze: trwałość. Nie ma sensu stawiać na obuwie, które w najważniejszym momencie zawiedzie, narażając Cię na niebezpieczeństwo. Zwróciliśmy więc szczególną uwagę na materiał wykonania. Do naszej oferty trafiło wyłącznie obuwie, które na tym polu szczególnie się wyróżnia. Możesz liczyć na propozycje wykonane m.in. z wysokogatunkowej skóry. Ich skuteczność oraz jakość potwierdzają odpowiednie certyfikaty. To Twoja absolutna gwarancja zadowolenia z zakupów. Ale w Basic Safety Store nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na tym poprzestali, nie ma mowy! Z naszej strony możesz liczyć na dużo, dużo więcej. O czym mowa? Choćby o modelach o specjalnej konstrukcji X-LARGE przystosowanej do szerszych stóp (poszerzany podnosek). To absolutna wygoda poruszania się w miejscu pracy.

Aktywne filtry

Wysokiej klasy buty robocze antyprzebiciowe

W naszej pracy zwracamy uwagę na wszystko, nawet najmniejsze detale. Dzięki temu możemy zaproponować Ci obuwie najwyższej klasy. Buty robocze antyprzebiciowe są tego najlepszym przykładem. Z naszej strony możesz liczyć na propozycje, które gwarantują odpowiednią ochronę, ale także komfort użytkowania – przecież to równie ważna kwestia dla każdego doświadczonego fachowca. Przykłady? Choćby podeszwy, które zostały tak zaprojektowane, by uzyskać jak największy współczynnik przyczepności do podłoża. Do tego dochodzi absolutna podstawa, czyli właściwości antyelektrostatyczne oraz olejoodporne.

Nic nie może się równać z naszymi butami roboczymi antyprzebiciowymi

Z bezpieczeństwem swoim oraz swoich współpracowników nie wolno eksperymentować. Właśnie dlatego w naszej ofercie stawiamy wyłącznie na producentów, którzy mogą zagwarantować absolutny top. O Twoje bezpieczeństwo zadbają więc m.in. podnoski metalowe, które wykazują się doskonałą odpornością na uderzenia oraz zgniecenia (a to jeden z najczęstszych wypadków w miejscach pracy). Do tego dochodzą oddychające cholewki, dzięki którym stopy nie pocą się. Możesz więc liczyć na zachowanie maksymalnej higieny.

Butom roboczym antyprzebiciowym nie są straszne żadne zagrożenia

Z jakością oferowanego przez nas obuwia roboczego nie sposób konkurować. W tej branży posiadamy wieloletnie doświadczenie, które procentuje. Możesz więc liczyć na naszą pełną pomoc przy wyborze odpowiednich propozycji. Chcesz zagwarantować sobie lub swoim pracownikom pełne bezpieczeństwo, wygodę i komfort pracy nawet w najtrudniejszych warunkach? W takim razie nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że nie będziesz zawiedziony.