Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Robocze z Blachą

Buty robocze z blachą dla wymagających użytkowników

Odpowiednio dobrane obuwie w miejscu pracy to absolutna podstawa. Na szczęście teraz masz nas! W naszej ofercie możesz liczyć na całą gamę najróżniejszych propozycji. Tym razem prezentujemy Ci buty robocze z blachą. To doskonały wybór dla wszystkich fachowców, którzy pracują na placu budowy, hali montażowej, czy w terenie. Dlaczego? Ponieważ gwarantują odpowiedni komfort poruszania się (szczególnie, że znajdziesz u nas przewiewne modele idealne na wysokie temperatury) oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu unikniesz niejednego urazu, czy przykrego wypadku w miejscu swojej pracy – a tego nie da się przecenić.

Co wyróżnia ofertę naszego sklepu? Przede wszystkim fakt, że stawiamy wyłącznie na najlepszych producentów na rynku. Przykład? Choćby marka PPO Strzelce Opolskie, która znana jest wszystkim doświadczonym fachowcom. Sam przyznaj: ile razy zdarzyło Ci się pracować w niewygodnych i nieprzystosowanych do specyfiki danej branży butach? Zerwij z tym raz na zawsze i przekonaj się, że można inaczej. Co powiesz na antystatyczną podeszwę odporną na wszelkiego rodzaju oleje, smary, benzynę i inne rozpuszczalniki? Albo na obuwie odporne na ścieranie, pękanie, jak i przecinanie? Bo u nas znajdziesz właśnie takie propozycje!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Buty robocze z blachą – ochrona i najwyższa higiena

Buty robocze z blachą, dzięki którym zachowasz maksymalny poziom higieny? Mowa tu oczywiście o propozycjach ze specjalną, niezwykle miękką wyściółką, która naszpikowana została filtrem z węgla aktywnego. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że posiada wspaniałe właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz przeciwpotne. Do tego dochodzą specjalnie wytłoczone otwory, które wpływają pozytywnie na przewiew i swobodne „oddychanie” naszych stóp. Dzięki temu sama praca jest dużo bardziej komfortowa.

Obuwie robocze z blachami. Sprawdź nasze propozycje

Jako doświadczeni fachowcy doskonale wiemy, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy. To nie ulega żadnej wątpliwości. Jednak naszym zdaniem równie ważna jest wygoda. Jeśli pracujesz wiele godzin w wymagających warunkach i to tego w mało wygodnym obuwiu, to na koniec dnia Twoje stopy będą przeżywać prawdziwe katusze. Warto więc się przed tym odpowiednio zabezpieczyć stawiając na model, który zagwarantuje Ci prawdziwą wygodę.

Z obuwiem roboczym z blachą poczujesz się pewniej

W naszej ofercie możesz znaleźć najróżniejsze obuwie, nad którym czuwali najlepsi eksperci na rynku. Tutaj każdy detal został doskonale przemyślany: od antybakteryjnych wkładek, przez cały system wentylacji stopy, aż po podeszwy ze specjalnie wyprofilowanym bieżnikiem, które gwarantują odporność na poślizgnięcia. Oczywiście podeszwy w proponowanym przez nas obuwiu zostały dodatkowo wzmocnione, aby nie zagrażało Ci nadepnięcie na ostre, czy niebezpieczne elementy otoczenia. Nie czekaj więc dłużej i już dziś zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Po prostu przejrzyj naszą ofertę!

Opinie
Antonina Brzezińska
Zweryfikowany klient
2021-11-26

Oceniam na 6!

Dostałem wszystko to, czego szukałem w jednym miejscu. Nie lubię robić kilku różnych zamówień i cieszę się, że nie musiałem i wszystko znalazłem w jednym sklepie. Za taki asortyment ogromny plus!

Róża Jastrzębska
Zweryfikowany klient
2021-11-30

Dzięki!

Nie wiem nawet ile czasu nosiłem się z tym zakupem, ale przynajmniej widzę, że było warto zrobić dobry research, bo wybrałem dobry sklep. Buty z blachą to mój wybór. Są naprawdę trwałe i solidne, a o to głównie mi chodziło. Dzięki wielkie

Kajetan Wojciechowski
Zweryfikowany klient
2022-01-03

5/5

Wysyłka? Na plus. Jakość? Na plus. Asortyment? Na plus. Cena? Na plus. Obsługa klienta? Na plus? Co nam wychodzi? Solidna piąteczka! Dzięki, do zobaczenia w przyszłości!

Patryk Sosnowski
Zweryfikowany klient
2022-03-29

W porządku

Nie było mi łatwo zdecydować się na konkretny model, ale kiedy paczka już do mnie dotarła, to widzę, że wybrałem dobrze. Robicie super robotę i nie przestawajcie!!

Dominik Zieliński
Zweryfikowany klient
2022-03-29

Nie narzekam

No co jak co, ale buty robocze z blachą to musi być konkret. Wytrzymałe, solidne, ale i w miarę wygodne - znalazłem to wszystko w modelu, który zakupiłem. Wielkie dzięki, poleciłem kumplom