Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Czapki Robocze Zimowe

Czapki Robocze Zimowe

Czapki robocze zimowe. Ochroń się przed zimnem

Odzież przeznaczona do pracy musi nie tylko chronić nas przed wypadkami, czy urazami mechanicznymi. Musi również zapewniać nam odpowiedni komfort pracy, np. gdy pracujemy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W Basic Safety Store doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego w naszej ofercie umieściliśmy również czapki robocze zimowe.  To propozycje, które z jednej strony zapewniają ochronę głowy przed zabrudzeniami (ale również uderzeniami), zaś z drugiej po prostu fantastycznie grzeją, zapewniając przy tym odpowiednią wentylację. Warto zaznaczyć, że znajdziesz u nas modele, które spełniają normę: EN 13688.

Pamiętaj, że ochrona głowy to nie tylko solidne hełmy, czy kaski. To również wygodne czapki, które potrafią ochronić nawet przed największym mrozem. Jeśli choć raz pracowałeś na zewnątrz, zimą, czy choćby późną jesienią (która w naszym kraju potrafi dać porządnie w kość), to z pewnością doskonale wiesz, że wymaga to odpowiedniego stroju. Ten z jednej strony musi odpowiedni grzać, zaś z drugiej po prostu być wygodny. W pracy nie ma mowy o odzieży, która miałaby krępować nasze ruchy. Właśnie dlatego czapki robocze zimowe to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz doskonałe propozycje od cenionych producentów. To jakość, trwałość i fantastyczna estetyka.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Czapki robocze zimowe – sprawdź stylowe propozycje

Nasza głowa narażona jest w pracy na szereg niebezpieczeństw. Musimy ją chronić nie tylko przed ewentualnymi uderzeniami, ale także przed szeregiem niesprzyjających czynników pogodowych: deszczem, śniegiem, czy zacinającym wiatrem. Nie jest tajemnicą, że czasem drobne przewianie może się szybko skończyć przeziębieniem – a tego chciałby uniknąć chyba każdy fachowiec. Nie musisz jednak ryzykować. W naszej ofercie znajdziesz czapki dedykowane na chłodne dni. Sprawdzą się zimową porą, ale również jesienią, czy choćby wiosną, gdy pogoda bywa naprawdę niepewna.

Z czapkami roboczymi zimowymi ogrzejesz się w chłodne dni

Przez głowę ucieka nawet do 70% ciepła całego organizmu. To właśnie dlatego solidna czapka robi taką różnicę. Bez niej odczuwalna temperatura jest dużo niższa, co nie tylko pogarsza nasz komfort, ale może również prowadzić do szybkiego wyziębienia organizmu. A przecież nasza praca nie wybiera – jeśli często pracujesz na zewnątrz, przy niesprzyjających temperaturach, czy dużym wietrze, to taka osłona na głowę jest podstawą. Zwłaszcza że w naszej ofercie znajdziesz propozycje, które nie tylko wyróżniają się jakością wykonania, ale również estetyką. One po prostu dobrze wyglądają.

Dzięki czapkom roboczym zimowym unikniesz niejednego przeziębienia

Na jakie propozycje możesz liczyć w naszej ofercie? Przede wszystkim na spory wybór kolorów – dzięki temu dobierzesz model do swoich potrzeb, czy po prostu gustu. Ważniejsze jest jednak to, jak praktyczną funkcję spełniają. Z naszej strony możesz liczyć na modele dwustronne, wywijane, które umożliwiają regulację długości. Dzięki temu dobierzesz rozmiar tak, aby czapka idealnie przywierała do głowy, jednocześnie nie powodując nacisku. Nie czekaj dłużej – po prostu sprawdź naszą ofertę już teraz!