Nowe Produkty

New products

Maty Przeciwzmęczeniowe

Maty Przeciwzmęczeniowe

Maty przeciwzmęczeniowe dostępne w naszej ofercie

W sklepie Basic Safety Store możesz liczyć na kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy, aż po chemię gospodarczą. Mówiąc wprost: wszyscy przedsiębiorcy, jak również osoby indywidualne, znajdą w naszej ofercie wszystko, czego potrzeba, aby bezpieczne wykonywać swoją pracę. Co tym razem przygotowaliśmy? Maty przeciwzmęczeniowe. To propozycje stworzone głównie z myślą o tych przedsiębiorstwach, w których pracownicy wykonują swoje zadania w pozycji stojącej i to często przez wiele godzin. Nie jest tajemnicą, że taki tryb pracy naraża osobę na zmęczenie psychiczne i fizyczne, jak również dyskomfort podczas wykonywania obowiązków oraz choroby. Właśnie dlatego zadbaliśmy o odpowiednią ochronę.

Warto podkreślić, że proponowane przez nas maty przeciwzmęczeniowe to rozwiązanie praktyczne i użyteczne. Zastosowanie ich w miejscu pracy zapobiega ryzyku poślizgnięcia się przez pracownika na powierzchniach potencjalnie niebezpiecznych – a o takie wypadku naprawdę nietrudno. Sami jesteśmy fachowcami, którzy w branży pracują od kilkunastu lat. Posiadamy wiedzę na temat rynku, jak również doświadczenie, czyli atut, który nie sposób przecenić. Możesz więc być pewien, że u nas dokonasz skutecznych zakupów, z których będziesz zadowolony w 100%. Zwłaszcza że współpracujemy wyłącznie z cenionymi i sprawdzonymi producentami.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Maty przeciwzmęczeniowe to po prostu dobry wybór

Korzystanie z mat przeciwzmęczeniowych to szereg korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i samych pracowników. Przede wszystkim, w zależności od wybranego modelu, pomagają zapobiegać schorzeniom układu mięśniowo-szkieletowego (tzw. MSD). Do tego zwiększają komfort podczas długotrwałej pracy w pozycji stojącej, izolują od twardych i zimnych podłóg, a także zwiększają produktywność. Można więc śmiało powiedzieć, że wpływają zarówno na bezpieczeństwo, jak i sam komfort pracy.

Maty zapobiegające zmęczeniu to dobry wybór

W naszej ofercie dbamy o to, aby oferować wszystkim użytkownikom wyłącznie propozycje najwyższej jakości. Tak jest i tym razem. Z naszej strony możesz liczyć na modele odpowiednie dla wielu branż i różnych środowisk. Dzięki temu z pewnością znajdziesz takie maty, które będą idealnie odpowiadać stawianym przed nimi wymaganiom. A to wciąż nie wszystko – do tego dochodzi fachowa pomoc (możesz się do nas zwrócić z każdym pytaniem) oraz najlepsze ceny.

Maty przeciw zmęczeniu to jeden z hitów w naszym sklepie

Propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie, to absolutny hit. Maty przeciw zmęczeniu wyposażone zostały w powierzchnię ergonomiczną. Taka powłoka maty wprawia mięśnie w delikatny ruch, zapewniając ulgę dla nóg, karku czy kręgosłupa. Do tego zastosowano w nich najwyższej jakości materiały, dzięki czemu maty są miękkie i elastyczne, a przy tym łatwe w czyszczeniu. Warto również podkreślić, że się nie odkształcają, dzięki czemu posłużą Ci naprawdę długo. Przekonaj się sam i już teraz sprawdź naszą ofertę.