Filtruj według

Nowe Produkty

New products

Buty Spawalnicze

Buty spawalnicze – zadbaj o odpowiednią ochronę stóp

Wciąż wielu fachowców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dobrać odpowiednie buty spawalnicze. Na szczęście teraz masz nas – w Basic Safety Store możesz liczyć na całą gamę doskonałych propozycji, nad którymi czuwali najlepsi producenci. O czym powinieneś pamiętać? Przede wszystkim: tego typu modele muszą być wyposażone w podnosek. Ten może być metalowy lub kevlarowy. To niezwykle ważne, ponieważ ten element umieszczony jest na przedniej części obuwia w celu zapewnienia ochrony użytkownikowi przed mechanicznymi uszkodzeniami wynikającymi z upadku ciężkiego przedmiotu na stopę, lub jej ściśnięcia. To absolutna podstawa, jeśli chcesz zachować maksymalne bezpieczeństwo.

Buty spawalnicze są jednym z nieodłącznych elementów ochronnych osób, dla których codziennością jest narażenie na iskry i odpryski spawalnicze. Pamiętaj, że kompletowanie wyposażenia do takiej pracy musi brać pod uwagę zagrożenia, jakie wiążą się z wykonywaniem obowiązków zawodowych. Wielu fachowców skupia się w pierwszej kolejności na ochronie twarzy i oczu – i to jest niezwykle ważne, ale przy tym zapomina się o odpowiednim obuwiu. Na szczęście teraz możesz liczyć na naszą rozbudowaną ofertę, w której umieściliśmy najlepsze modele na rynku. Tutaj nie ma mowy o półśrodkach. W naszej ofercie znajdziesz bowiem praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Zakupy u nas po prostu się opłacają.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sprawdź buty spawalnicze najwyższej klasy

Oczywiście na rynku masz wiele dostępnych rodzajów takiego obuwia. Każdy z nich ma nieco inną budowę, która może determinować jego dalsze zastosowanie. W Basic Safety Store współpracujesz jednak z najlepszymi fachowcami na rynku. Możesz więc liczyć na to, że profesjonalnie Ci doradzimy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Przede wszystkim jednak rzuć okiem na naszą ofertę i sam się przekonaj, że u nas możesz liczyć na najlepsze marki.

Z naszymi butami spawalniczymi zabezpieczysz się w pracy

Co wyróżnia dobre buty robocze spawalnicze? Przede wszystkim muszą spełniać surowe kryteria jakościowe. Przed wyborem sprawdź koniecznie, czy wybrany model spełnia normy, takie jak np.: EN20349, EN20345, EN20344 EN11611, EN13688 lub inne. Dopiero wtedy będziesz mieć pewność, czy dany model spełni Twoje oczekiwani w 100%, odpowiednio Cię chroniąc. U nas masz to, jak w banku.

Wypróbuj buty robocze spawalnicze od najlepszych marek

Na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając obuwie przeznaczone do tego typu zadań? Warto wybrać model z ochronnym noskiem, który jest wytrzymały na z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. Dzięki temu będziesz mógł uniknąć wiele przykrych wypadków, które mogłyby skończyć się tragicznie bez odpowiedniej ochrony. Do tego niezbędna jest Antyprzebiciowa wkładka z włókien zabezpieczająca stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N. Najlepiej, jeśli obuwie wyróżnia się właściwościami nieprzemakalnymi. U nas dokonasz właśnie takiego zakupu.