Nowe Produkty

New products

Taśmy Ostrzegawcze

Taśmy Ostrzegawcze

Taśmy ostrzegawcze – u nas znajdziesz wszystko, co niezbędne

Nasz sklep działa na rynku od wielu lat, oferując kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, aż po obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą. Co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy? Taśmy ostrzegawcze, które sprawdzają się doskonale, gdy trzeba wydzielić teren, który wymaga specjalnego oznaczenia. Tutaj do wyboru masz oczywiście kilka propozycji w różnych wersjach kolorystycznych (w zależności od przeznaczenia). Możesz liczyć na propozycje czerwono-białe lub żółto-czarne, które z powodzeniem wykorzystasz w różnych branżach. Potrzebujesz tego typu akcesoriów? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Taśmy ostrzegawcze zwykle można znaleźć na pachołkach, słupkach lub drążkach, gdzie ostrzegają przechodniów o niebezpiecznych miejscach (np. remontach, wykopach czy dziurach). To ogromne ułatwienie, które pozwala oddzielić dany teren od przypadkowych osób, np. przechodniów. Dzięki temu można uniknąć wielu groźnych wypadków, jednocześnie odgradzając się od ciekawskich „gapiów”. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które z pewnością doceni wielu fachowców oraz firmy z różnych branż, np. budowlanej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Postaw na widoczność – wybierz taśmy ostrzegawcze z naszej oferty

W ofercie Basic Safety Store oferujemy szeroki zakres produktów oraz akcesoriów z branży BHP. Do tego możesz liczyć na najwyższej jakości propozycje, nad którymi czuwały praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Mówiąc krótko: nasz sklep po prostu nie zawodzi. Nie inaczej jest i tym razem. Jeśli zależy Ci na trwałych i widocznych taśmach ostrzegawczych, to koniecznie rzuć okiem na naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej to, czego szukasz.

Taśmami ostrzegawczymi odgrodzisz wrażliwy teren

Dzięki tego typu taśmom możesz z łatwością i bardzo szybko (bez konieczności przeznaczania na to większych środków) oznaczyć miejsca, które są niebezpieczne i zagrażają zdrowiu i życiu ludzi. Ale to nie wszystkie ich zalety. Do tego umożliwiają zabezpieczenie miejsc wymagających szczególnej uwagi,  skutecznie wydzielając m.in. place budowlane i tereny remontowe. Po co? Choćby po to, aby osoby nieupoważnione nie wchodziły na ten teren.

Dzięki taśmom ostrzegawczym ułatwisz sobie pracę

Dzięki tego typu widocznym taśmom odgrodzisz nie tylko wrażliwy teren, ale również zabezpieczysz maszyny, ścieżki pieszych czy drogę przejazdu maszyn na terenie magazynu. Do tego pozwolą Ci łatwo, szybko i, co najważniejsze, widocznie oznaczyć wszelkie towary czy ładunki. A sam przyznaj, że to niezwykle ważne, choćby ze względów bezpieczeństwa, czy po prostu logistycznych. Nie czekaj więc dłużej i już teraz sprawdź ofertę sklepu Basic Safety Store – z pewnością się nie zawiedziesz. Możesz liczyć na propozycje wyjątkowo trwałe i odporne na złe warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, wiatr, deszcz, czy promienie UV.