PROCERA - X-HYDROS

Rozciągliwe i elastyczne rękawice do pracy!

netto
4,80 zł
brutto
5,90 zł
Rozmiar
  • 9
  • 10

Stan magazynu
Wysoki
A: Obwód dłoni [cm]
6 - XS 17,6
7 - S 19,6
8 - M 21,6
9 - L 24,6
10 - XL 26,7
10,5 - XL+ 27,9
11 - XXL 29,2

Model : X-HYDROS

Rozmiar : 9, 10

Materiał: Materiał Poliestrowy + Lateks

Kolor: Niebieski

Wymagania: Kategoria I

  • Rękawice X-HYDROS wykonane z niebieskiej dzianiny poliestrowej, powlekane w części chwytnej oraz w części wierzchniej lateksem w kolorze niebieskim.
  • Dodatkowe oblanie z szarego spienionego lateksu w części chwytnej zapewnia doskonałą chwytność nawet w przypadku mokrych powierzchni.
  • Rozciągliwe i elastyczne.
  • Zakończone ściągaczem.
  • Opakowanie 12 / 240 par.
  • CE KAT I.

Podział środków ochrony indywidualnej według rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/425 :

KATEGORIA I dotycząca najmniejszego ryzyka obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji prostej, gdzie projektant zakłada, że ich użytkownik może sam ocenić skuteczność ochrony przed minimalnymi zagrożeniami, których skutki, jeżeli są stopniowo narastające, mogą być łatwo zidentyfikowane przez użytkownika we właściwym czasie.

KATEGORIA II dotyczy środków ochrony indywidualnej o konstrukcji pośredniej, tzn. takie, które nie należą do I lub III kategorii ryzyka, a więc, między innymi, środki ochrony słuchu, hełmy przemysłowe, gogle i okulary ochronne oraz rękawice, buty i odzież, chroniące np. przed zagrożeniami mechanicznymi, odzież ostrzegawcza, odzież dla spawaczy.

KATEGORIA III dotycząca największego ryzyka, obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji złożonej, przewidziane do ochrony przed zagrożeniem życia lub zagrożeniami, które mogą powodować poważne i nieodwracalne uszkodzenia zdrowia, a których skutków działania użytkownik nie może stwierdzić dostatecznie szybko. Do III kategoria należą środki wymienione w tabeli poniżej.

X-HYDROS

Opis

Rękawice
Powlekane
Rękawice
Lateksowe
Zobacz także
Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

PROCERA - X-HYDROS

Rozciągliwe i elastyczne rękawice do pracy!

Napisz swoją opinię