PROCERA - X-GRIP

Mocne rękawice do pracy!

netto
3,41 zł
brutto
4,20 zł
Rozmiar
  • 10

Stan magazynu
Wysoki
A: Obwód dłoni [cm]
6 - XS 17,6
7 - S 19,6
8 - M 21,6
9 - L 24,6
10 - XL 26,7
10,5 - XL+ 27,9
11 - XXL 29,2

Model : X-GRIP

Rozmiar : 10

Materiał: Bawełna + Lateks

Kolor: żółty

Wymagania: Kategoria I

Opakowanie: 12/120

  • Rękawice X-GRIP wykonane z dzianiny bawełnianej, powlekanej w części chwytnej oraz w części wierzchniej 3/4 lateksem o szorstkowanej strukturze w kolorze żółtym.
  • Bardzo dobra przyczepność.
  • Duża wytrzymałość na ścieranie.
  • Zakończone ściągaczem.
  • Norma: CE

Podział środków ochrony indywidualnej według rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/425 :

KATEGORIA I dotycząca najmniejszego ryzyka obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji prostej, gdzie projektant zakłada, że ich użytkownik może sam ocenić skuteczność ochrony przed minimalnymi zagrożeniami, których skutki, jeżeli są stopniowo narastające, mogą być łatwo zidentyfikowane przez użytkownika we właściwym czasie.

KATEGORIA II dotyczy środków ochrony indywidualnej o konstrukcji pośredniej, tzn. takie, które nie należą do I lub III kategorii ryzyka, a więc, między innymi, środki ochrony słuchu, hełmy przemysłowe, gogle i okulary ochronne oraz rękawice, buty i odzież, chroniące np. przed zagrożeniami mechanicznymi, odzież ostrzegawcza, odzież dla spawaczy.

KATEGORIA III dotycząca największego ryzyka, obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji złożonej, przewidziane do ochrony przed zagrożeniem życia lub zagrożeniami, które mogą powodować poważne i nieodwracalne uszkodzenia zdrowia, a których skutków działania użytkownik nie może stwierdzić dostatecznie szybko. Do III kategoria należą środki wymienione w tabeli poniżej.

GRIP

Opis

Rękawice
Powlekane
Rękawice
Lateksowe
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

PROCERA - X-GRIP

Mocne rękawice do pracy!

Napisz swoją opinię