PROCERA - FLIZ

Flizelinowy kombinezon ochronny do pracy!

netto
21,14 zł
brutto
26,00 zł
Rozmiar
  • L

Stan magazynu
Chwilowy brak towaru

Model: FLIZ

Rozmiar: L

Materiał: 100% Flizelina                                               

Gramatura: 65g/m2

Kolor: biały

Kombinezon flizelinowy 100% polipropylen gramatura 65 g/m² zapinany na suwak kaptur wykończony gumką gumki ściągające w nogawkach i rękawach gumka w pasie w celu lepszego dopasowania do sylwetki.

 

Kategoria ochrony: I

Podział środków ochrony indywidualnej według rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/425 :

KATEGORIA I dotycząca najmniejszego ryzyka obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji prostej, gdzie projektant zakłada, że ich użytkownik może sam ocenić skuteczność ochrony przed minimalnymi zagrożeniami, których skutki, jeżeli są stopniowo narastające, mogą być łatwo zidentyfikowane przez użytkownika we właściwym czasie.

KATEGORIA II dotyczy środków ochrony indywidualnej o konstrukcji pośredniej, tzn. takie, które nie należą do I lub III kategorii ryzyka, a więc, między innymi, środki ochrony słuchu, hełmy przemysłowe, gogle i okulary ochronne oraz rękawice, buty i odzież, chroniące np. przed zagrożeniami mechanicznymi, odzież ostrzegawcza, odzież dla spawaczy.

KATEGORIA III dotycząca największego ryzyka, obejmuje środki ochrony indywidualnej o konstrukcji złożonej, przewidziane do ochrony przed zagrożeniem życia lub zagrożeniami, które mogą powodować poważne i nieodwracalne uszkodzenia zdrowia, a których skutków działania użytkownik nie może stwierdzić dostatecznie szybko. Do III kategoria należą środki wymienione w tabeli poniżej.

FLIZ

Komentarze

Napisz swoją opinię

PROCERA - FLIZ

Flizelinowy kombinezon ochronny do pracy!

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Inne produkty z tej kategorii