Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Nowe Produkty

New products

Okulary Ochronne Laboratoryjne

Okulary ochronne laboratoryjne od zaufanych producentów

Basic Safety Store to sklep, w którym zaopatrzą się wszyscy fachowcy, niezależnie od branży. Wszystko dlatego, że przygotowaliśmy szeroką ofertę propozycji dostosowanych do specyfiki pracy w różnych sektorach. Tym razem przedstawiamy Ci okulary ochronne laboratoryjne. Co je wyróżnia? Na początek skupmy się na ich trwałości. Doskonale wiemy, że oczy są niezwykle wrażliwe na wszelkiego rodzaju pyły, nie mówiąc już o odpryskach, czy rozbryzgach szczególnie niebezpiecznych cieczy. Właśnie dlatego zadbaliśmy o modele, które wyróżniają się dużą wytrzymałością mechaniczną, także w podwyższonych temperaturach.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje od uznanych i cenionych producentów, którzy na tworzeniu tego typu akcesoriów ochronnych dosłownie zjedli zęby. To widać nawet w detalach. Okulary ochronne laboratoryjne dostępne w naszej ofercie to propozycje doskonale przemyślane. Świetnym przykładem są modele, które zostały tak skonstruowane, aby chronić oczy także od strony skroni (dzięki szerokim i wytrzymałym zausznikom). To doskonały sposób na to, aby ochronić się w wymagających warunkach laboratoryjnych.

Aktywne filtry

Postaw na okulary ochronne laboratoryjne z naszej oferty

Dodając kolejne propozycje do naszej oferty, skupiamy się w głównej mierze na ich jakości. U nas nie znajdziesz wątpliwej jakości „wypełniaczy”. Wręcz przeciwnie – produkty dodajemy według prostego klucza. Jakiego? Po prostu dodajemy te modele, z których sami byśmy skorzystali. A musisz wiedzieć, że w branży mamy już kilkanaście lat doświadczenia. Sprawia to, że potrafimy z łatwością odróżnić naprawdę solidne okulary ochronne od propozycji, na które nie warto stawiać.

Wybierz bezpieczeństwo z okularami ochronnymi laboratoryjnymi

Szukasz propozycji, nad którymi czuwali ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy? W takim razie doskonale trafiłeś, bo w Basic Safety Store wyznajemy taką samą zasadę. Dzięki temu w naszej ofercie możesz znaleźć  praktycznie wszystkie znane na rynku marki z branży BHP i ppoż. Oczywiście nie mogło być inaczej – wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat I, II lub III. Możesz więc być pewien, co do ich jakości i skuteczności. A to wciąż nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. Jesteś ciekaw? W takim razie rzuć okiem na to, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najwyższa jakość okularów ochronnych laboratoryjnych

O trwałości i odporności już wspominaliśmy. Warto jednak na moment pochylić się nad designem. Co powiesz na okulary o sportowym wyglądzie, które gwarantują bardzo szeroki kąt widzenia oraz wygodną regulację długości oraz kąta zauszników? Dzięki temu możesz liczyć na najwyższy komfort użytkowania, który odczujesz już pierwszego dnia pracy. I wiesz co? Jesteśmy pewni, że momentalnie przejdzie Ci przez myśl pytanie „dlaczego tak późno zdecydowałem się na ten model?”. Przekonaj się sam!

Darmowa przesyłka od 499zł